Halloween w Zielonej Górze. Co się będzie działo?

1
1216
Halloween w Zielonej Górze
Obraz autorstwa Freepik

W Zielonej Górze na Halloween zaplanowano wiele imprez. „Straszne imprezy” odbywać się będą zarówno w piątek, sobotę jak i niedzielę.

Halloween w Zielonej Górze w piątek. Co się będzie działo?

Piątek będzie obfitował w halloweenowe imprezy. Wśród nich odbędzie się między innymi Night Party na Dzikiej Ochli, Halloweenowy maraton squasha, „Upiorny Dance”, czy Gooosembups Party. Szczegóły i listę piątkowych imprez halloweenowych znajdziecie tutaj: Halloween w Zielonej Górze. Imprezy na piątek

Halloween w Zielonej Górze. Sobota. Co się będzie działo?

Hallowenowa sobota w Zielonej Górze to nie tylko imprezy dla dorosłych, ale także imprezy dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w Aktywnych strachach na Dzikiej Ochli czy w hallowenowym kids party. Dla dorosłych odbędzie się Bunker Day Halloween, czy Upiorny Dance albo Halloween w świetle UV. Listę sobotnich wydarzeń znajdziecie tutaj: Halloween Zielona Góra. Sobota – imprezy.

Hallowen Zielona Góra w niedzielę. Wydarzenia

W niedzielę odbędzie się Strasznie fajna zabawa Halloween dla dzieci z podziałem na grupy wiekowe. Zaplanowano także Zaduszki Jazzowe. „Strasznie” będzie także w Jazz kinie. Tutaj znajdziecie Rozkład imprez halloweenowych na niedzielę.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Dlaczego celtycki (pogański) kult śmierci jest tak bardzo promowany w Polsce w ostatnim czasie?!
    Wszechobecna zgnilizna moralna, która napłynęła do nas z zachodu („transformacja” po 1989roku) niszczy nie tylko jednostki, lecz także pojęcie rodziny jako podstawowej jednostki społecznej wraz z promowaniem ideologii LGBT, która zaczyna gościć już w przedszkolach, podstawówkach a to zakrawa o kryminał! Nie mam mojego przyzwolenia na to!!!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here