26.4 C
Zielona Góra, Polska
wtorek, 21 maja, 2024

Szukacie skutecznej reklamy w Zielonej Górze? Dobrze trafiliście!

Dlaczego warto wybrać ZielonaNews.pl?

Reklama w ZielonaNews.pl pomoże pokazać firmę z innej strony, z tej przyjaznej i zielonogórskiej. Nasz portal dziennie odwiedza kilka tysięcy osób, a w miesiącu generujemy kilkaset tysięcy odsłon. Nasz Fanpage na Facebooku obserwuje ponad 22 tys. osób. Jeśli chcesz się pokazać z innej, naszej strony www.zielonanews.pl, zapraszamy do kontaktu. Doradzimy, podpowiemy i przedstawimy, jakie możliwości reklamowe możemy zaproponować dla Ciebie i Twojej firmy. Zaufały nam takie marki jak Szkoła Żak, galeria Graffit, Focus Mall, czy Eco Fix i wiele innych. Chcesz zerknąć na ceny banerów? Tutaj znajdziecie nasze ceny ZielonaNews PORTAL cennik, ale jesteśmy także otwarci na rozsądne negocjacje cen. Mamy także atrakcyjną reklamę pakietową. Chcesz wiedzieć więcej, napisz bądź zadzwoń.

Skuteczna reklama w Zielonej Górze

Nie masz pomysłu jak wypromować swoją firmę w mieście? Nie wiesz, gdzie szukać skutecznej reklamy? My ci w tym pomożemy. Dysponujemy pakietem usług reklamowych, które dostosowujemy do profilu Twojej firmy. Oceniamy Twoje potrzeby i dopasujemy nośniki, które mogłyby spełnić swoje zadanie: aktywne pozyskiwanie klientów, albo też wypromowanie marki i zapoznanie i utrwalenie jej w świadomości zielonogórzan.

Jednym z naszych głównych i polecanych produktów jest reklama w serwisie informacyjnym ZielonaNews.pl, który codziennie gromadzi tysiące użytkowników zainteresowanych tym, co się dzieje w Zielonej Górze.  Reklama na naszym portalu to nie tylko reklamowa banerowa, ale także bezpośrednie dotarcie do klienta. Co ważne, z szacunku do naszych Czytelników, staramy się wybierać to, co najciekawsze w Państwa firmie i pokazywać to zielonogórzanom, by i oni skorzystali na dostępności oferowanej usługi w mieście.

Dział reklamy

Dział reklamy
tel. 735 998 704
reklama@zielonanews.pl

Zaufali nam

Zareklamuj się w Internecie na www.zielonanews.pl

ZieonaNews.pl to jedyny zielonogórski bezpłatny portal informacyjny. Nie mamy blokady treści, nasi Czytelnicy o każdej porze mogą czytać najświeższe informacje z miasta BEZPŁATNIE. Mamy specjalną zakładkę dla rodzin a także kalendarz imprez, który podpowie, co aktualnie dzieje się w Zielonej Górze i z którego informacje można wpisać do kalendarza w telefonie. Co ważne, nie skupiamy się na „mrocznej” stronie miasta, ale staramy się informować pozytywnie.

  • Internet
  • Gazeta
  • Telebim

Formy reklamy:

  • Artykuły sponsorowane
  • Banery reklamowe z przekierowaniem bezpośrednio do produktu. Klient „klika” w baner i już jest na stronie z proponowanym produktem
  • Kampanie reklamowe na Facebooku. Nasz Fanpage lubi prawie 12 tys. osób, głównie z Zielonej Góry i okolic, więc jest to skuteczna forma reklamy w Zielonej Górze
  • Backlinks – pomogą w dobrym upozycjonowaniu się strony Twojej firmy w przeglądarce Google. Nasza pozycja w Google jest wysoko. Dzięki odpowiednim linkom i treściom możemy podnieść również ranking Twojej strony.

Aktualne promocje i propozycje reklamy w naszym serwisie

Jeśli chcesz otrzymywać promocyjne oferty i aktualne propozycje reklamy w naszym serwisie skontaktuj się z nami lub zarejestruj się w poniższym newsleterze zaznaczając haczykiem opcję „Chciałbym reklamować swoją firmę w portalu zielonanews.pl” .

W przypadku promocji roześlemy informacje do naszych abonentów.

  • Jeśli interesują Cię jedynie treści związane z reklamą w naszym serwisie, zaznacz „Jestem klientem”.
  • Jeżeli chcesz otrzymywać również bieżące informacje publikowane na naszym portalu „Jestem czytelnikiem i klientem”. Na podany adres email wysyłane będą informacje o promowaniu firm w naszym portalu oraz regularne newsy dotyczące Zielonej Góry i okolic.

[newsletter_form form=”2″]

Uwaga! Podany w newsletterze adres email musi zostać potwierdzony. W celu potwierdzenia adresu maila, prosimy o sprawdzenie maila i folderu ze spamem. Wysyłanie maila może potrwać od 2-15 minut. Jeśli mail trafi do folderu „Spam” prosimy o dodanie nas do listy zaufanych nadawców.