Robert Biedroń przyjeżdża do Zielonej Góry

6
837
fot. Wikimedia
Dzisiaj, 5 lutego w godzinach 12.50-13.50 zaplanowano uroczyste powitanie Roberta Biedronia, lidera partii Wiosna.
Spotkanie sympatyków odbędzie się na pl. Bohaterów nieopodal pomnikowego drzewa. A o godz. 13.00 odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zostaną przedstawione szczegóły tworzonego ugrupowania i jego główne założenia programowe (czytaj więcej: Ruch Miejski idzie z Biedroniem)
W tym samym dniu w Lubuskim Teatrze o godzinie 18:30 odbędzie się spotkanie Roberta Biedronia z mieszkańcami województwa lubuskiego. Wszystkie miejsca na tę konwencję są już zarezerwowane.

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

 1. “Dzisiaj wielki bal w Operze.

  Wszelka dziwka majtki pierze
  I na kredyt kiecki bierze, …”

 2. Pełnokrwisty lewak. Tacy jak on rządzą w upadłej Wenezueli, bezrobotnej Grecji czy Hiszpanii i w zdegenerowanej Szwecji.
  Co powie, to absurd, np. to, że zlikwiduje wszystkie kopalnie węgla do 2035 roku. Rozumiem, że te wydobywające węgiel koksujący (potrzebny w hutach) i będący towarem strategicznym w UE też? Przyszło zlecenie zza granicy, bo ktoś inny ma zarabiać? Czy jak?
  Zlikwiduje setki tysięcy miejsc pracy w imię lewackiej ideologii, co proponując w zamian? Pogadanki o dewiantach w przedszkolach i szkołach ?
  A ta podwyżka płacy minimalnej? Wydaje się, że ok, prawda? Tyle, że zapomniał wspomnieć o dwóch rzeczach: natychmiast przełoży się to na wzrost cen (dla wszystkich, a najbardziej dostaną tym po łbie tzw. “najbiedniejsi”) oraz spowoduje upadek wielu firm, produkując zastępy nikomu niepotrzebnych bezrobotnych.
  Nie dajcie się na to nabrać, lewactwo to esencja zła, u nas przybrało to formę rzutkiego i wygadanego Biedronia. A przerabiane było w wielu, bardzo wielu krajach. Te o których wspomniałem na początku to tylko przykłady.

 3. W czerwonej górze pewnie zdobędzie poparcie skoro wybrano tu niepełnosprawnego “10%”na kolejne 5 lat .

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here