Odbędzie się koncert w ruinach zamku w Zatoniu

0
2338
zamek w Zatoniu
fot. ZielonaNews.pl

Stowarzyszenie Nasze Zatonie zaprasza na  drugi kameralny koncert w ruinach pałacu. Odbędzie się w piątek 26 czerwca o godz. 21.30. – Po raz drugi naszym gościem będzie koncertmistrz Filharmonii Zielonogórskiej Jakub Kotowski z kwartetem smyczkowym – informują organizatorzy.
Muzyka i opowieść o tym miejscu

Cyklicznie w okolicach w Zatoniu w okolicy Nocy Świętojańskiej odbywają się podobne wydarzenia. Oprócz muzyki będzie można liczyć także na opowieść o tym miejscu.  – Ubiegłorocznym bohaterem spotkania w ruinach był Baltazar von Unruh ( budowniczy zatońskiego pałacu) i jego sławny ród, który odegrał ważną rolę zarówno w historii Niemiec jak i Polski. Tegorocznym bohaterem opowieści w ruinach zatońskiego pałacu będzie Alexander de Talleyrand-Périgord książę – informują organizatorzu.

Pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa
Szczegóły znajdziecie na stronie stowarzyszenia Nasze Zatonie. Organizatorzy zastrzegają, że z uwagi na COVID liczba miejsc będzie ograniczona i część osób może być nie wpuszczona w przestrzeń koncertową. Widzowie muszą zasłaniać nos i usta. Będzie także relacja wideo z tego wydarzenia.

Źródło: Stowarzyszenie Nasze Zatonie 

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here