Na placu Teatralnym odbędą się koncerty (ROZKŁAD)

1
1112
fot. ZielonaNews.pl

Na placu Teatralnym w Zielonej Górze w najbliższy weekend odbędzie się cykl koncertów. Wystąpią Paulina Gołębiowska, Konrad Bebiołka i Małgosia Łach.
Koncerty odbędą się w piątek o godzinie 18.00 oraz w sobotę i w niedzielę o godzinie 17.00. Wstęp na koncerty jest bezpłatny. – Pamiętajmy o zachowaniu wszystkich zasad związanych z reżimem sanitarnym, w tym o zachowaniu 2-metrowego dystansu – apeluje Marta Blonkowska z Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

Kto i kiedy zagra?
Paulina Gołębiowska – 12.06. piątek, godz. 18.00
Konrad Bebiołka – 13.06. sobota, godz. 17.00
Małgosia Jach – 14.06. niedziela, godz. 17.00

Kim są artyści, którzy wystąpią na placu Teatralnym?
Paulina Gołębiowska, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, specjalność wokalistyka jazzowa w klasie Anny Stępniewskiej. Ukończyła również studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Poznaniu w klasie fortepianu klasycznego. Obecnie wykładowca wokalistyki jazzowej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Dzięki wieloletniej współpracy z Tomaszem Jędrzejewskim, powstał autorski projekt Pauliny, który stanowi podsumowanie dotychczasowych poszukiwań i inspiracji. Podczas koncertu usłyszycie Państwo akustyczne wersje utworów z nadchodzącej płyty oraz covery we własnych aranżacjach.

Paulina Gołębiowska – wokal

Tomasz Jędrzejewski – instr. Klawiszowe
Konrad Bebiołka jest młodym gitarzystą i wokalistą. Na swoim koncie ma dwie Epki: “Barwy” oraz “Kokon” które są nostalgiczne i bardzo emocjonalne. Klimatyczny i charakterystyczny wokal w połączeniu z dźwiękami gitary akustycznej, tworzą nastrojowe, pełne ciepła kompozycje. Podczas swoich koncertów zapętla dźwięki na looperze. Konrad grał na takich wydarzeniach jak: Spring Break Festival, Carphatia Rzeszów Festival. Wystąpił również w ramach akcji Sofar Sounds Poznań. Supportował grupę SNOWMAN oraz Piotra Bukartyka. Nowy singiel artysty pod tytułem “Gin i Czeski Film” zakwalifikował się do programu My Name is New wytwórni płytowej, agencji koncertowej Kayax.

Małgosia Jach… A co gdyby tak wymieszać jazz’owy wokal z grunge’wym brzmieniem gitary? Wyjdzie z tego Małgosia Jach. Śpiewa o miłości, bo ostatecznie tylko ona się liczy. Będzie trochę romantycznie, a trochę rebeliancko – bo, wiadomo, miłość niejedno ma oblicze! Małgosię można usłyszeć na YouTube na kanale The Little Lightbulb.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here