100 tys. zł na nowe urządzenia na placach zabaw. Gdzie i jaki sprzęt się pojawi?

4
1595
fot. Mirosław Materek

Modernizacji doczekają się trzy place zabaw w Zielonej Górze: plac zabaw w parku Sowińskiego, przy ul. Zamenhofa i ul. Malczewskiego. Place zabaw powinny powstać w ciągu 6 tygodni od podpisania umowy.

Modernizacja placów zabaw w Zielonej Górze

Dokładnie 95 tys. 202 zł będzie kosztowała modernizacja wymienionych wyżej placów zabaw. Wykonawcą jest firma z Rzeszowa: Główny Ośrodek Certyfikacji i Nadzoru Sp. z o.o. W ramach zadania zdemontuje zużyte zabawki i zamontuje nowe obiekty na placach zabaw. Zobaczcie jak będą wyglądać!

Na placu w Parku Sowińskiego  zdemontowana zostanie piaskownica z domkiem. Jej miejsce zajmie zestaw zabawowy i ścianka wspinaczkowa. Mają wyglądać podobnie jak te na poniższych obrazkach:

 

Na placu zabaw przy ul. Zamenhoffa zostanie również zużyty zestaw zababowy i pojawi się nowy. Taki jak powyżej:

 

 

Na placu zabaw przy ul. Malczewskiego także zostanie wymieniony zestaw zabawowy, na zbliżony do tego, jak na obrazku poniżej:

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Tylko pytanie po co? Jaki jest tego sens?
    Bo poki co,kazdy orlik i super zrewitalizowany za unijne pieniądze plac zabaw stoi pusty.

  2. Ja mam tylko nadzieję że nie postawią po jednej na każdym placu za tyle pieniędzy. Mam nadzieje ze najmłodsze dzieciaczki doczekają się naprawdę ekstra placu z hustawkami zjeżdżalniami i piaskownica a wszystko to będzie bezpiecznie ogrodzone.
    Pozdrawiam

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here