Zdewastowano kwietniki. Mieszkańcy ostro komentują (ZDJĘCIA)

1
650
fot. ZGM

Kwiaty z kwietników przy al. Niepodległości zostały powyrywany i porozrzucane po chodniku. Ten akt wandalizmu nie uszedł uwadze ZGK. – Staramy się jak możemy by hasło #kolorowaZG się spełniało. Sadzimy kwiaty by cieszyły oczy mieszkańców i wszystkich odwiedzających miasto…jednak nasz dzisiejszy poranny przegląd miasta przyniósł nam taki smutny obrazek. Aż tak komuś przeszkadzały kwiaty by robić takie rzeczy? Takie objawy wandalizmu i tak nas nie zatrzymają i tak nie przestaniemy! – poinformował Zakład Gospodarki Komunalnej.

Ostra krytyka wandali

 

Pod postem zamieszczonym na fanpage ZGM ostro skomentowana zachowanie wandali.

Gówniarze popisywali się, który jest większym idiotą. Szkoda, że nie są na tyle odważni żeby w ciągu dnia mierzyć się w tej konkurencji, pewnie cwani pod osłoną nocy i po kilku piwach. I tylko takim skopać *^%# i bratków nasadzić! – pisze pan Rafał.

Co za bezmyślne dno, szkoda, ze nie ma kamer! Gdybym dostała w swoje ręce, wyslalabym na farmę, aby ci idioci docenili co znaczy praca przy roślinach. Wierze, ze zrobiła to grupa bezmozgowych chuliganów ! – pisze Pani Renata pod postem ZGM.

Jest monitoring, złapać “ameby” i w czynie społecznym nakazać w trybie natychmiastowym wysprzątać deptak i naprawić szkody,następnie upublicznić twarzyczki odważniaków – pisze pani Celina

Niski poziom inteligencji, taki na poziomie kury, co zobacz to wygrzebie – komentuje pan Robert.

– Powinno się złapać gnojków i powinni zapłacić po 10 tysięcy kary. Zastanowili by się następnym razem  –  stwierdza pan Piotr. 

fot. ZGM
fot. ZGM
fot. ZGM

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here