Zafunduj sobie romantyczną podróż

0
163

Uwielbiacie oglądać filmy o miłości? Marzy Wam się romantyczna podróż we dwoje? Wykorzystajcie to, biorąc udział w niecodziennej zabawie walentynkowej! Możecie wygrać wycieczkę do Barcelony, Wiednia lub Wenecji oraz 10 voucherów na zakupy w Focus Mall!
Jednym z miast, które wielu z nas najbardziej kojarzą się z miłością i romantycznymi chwilami jest Wenecja. Czy rzeczywiście tak jest? Niebawem można będzie samemu się o tym przekonać. Z okazji Walentynek, CH Focus Mall w Zielonej Górze przygotowało wyjątkową zabawę dla par. Aby wygrać nastrojową podróż do Wenecji lub innego romantycznego europejskiego miasta, wystarczy wykorzystać swoją filmową wiedzę i odgadnąć tytuły filmów, których fragmenty będą wyświetlane w galerii.

 

Zafundujcie sobie miłosną podróż!

 

Zabawa startuje w Walentynki, 14 lutego i potrwa do soboty 18 lutego. Para, która chce uczestniczyć w zabawie, powinna po zakupach w centrum handlowym udać się do punktu konkursowego i okazać jeden bądź maksymalnie dwa paragony o łącznej wartości min. 50 zł. Wówczas na ekranie wyświetlane będą kolejno kadry filmów, których tytuły należy odgadnąć*. Para, która odgadnie największą liczbę filmów– wygra romantyczną wycieczkę do Wiednia, Barcelony lub Wenecji.

 

Walentynkowe atrakcje dla wszystkich

 

Romantyczna eskapada we dwoje to nie jedyna nagroda, którą przewidziano dla uczestników konkursu. Każdego dnia trwania konkursu, na tych, którzy zajmą II i III miejsce, czekać będzie 10 voucherów o wartości 100 i 200 zł, do zrealizowania w wybranym sklepie w Focus Mall Zielona Góra. Dodatkowo, w sobotę 18 lutego, czyli w dniu finału filmowej rywalizacji, dla osób odwiedzających przygotowane zostaną liczne atrakcje walentynkowe. Do ich dyspozycji będzie oddany m.in. miłosny gifbox, muzyka na życzenie puszczana przez Dj’a oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak bilet do kina Cinema City, który wspiera walentynkową zabawę filmową. Dostępne będą również wejściówki na „małe co nieco” do lodziarni lub kawiarni. Warto w tych dniach zajrzeć do CH Focus Mall, wziąć udział w zabawie i wspólnie celebrować święto zakochanych.

 

O obiekcie:

Focus Mall, to nowoczesne centrum handlowo-usługowe w centrum Zielonej Góry, wybudowane w 2008 roku na pofabrycznych terenach dawnej Fabryki Wełny. Obiekt dostarcza szeroką ofertę handlowo- usługową, rozmieszczoną na ponad 30 tys. m. kw. GLA. Oprócz 120 sklepów i butików dla odwiedzających dostępne jest 9-salowe kino oraz nowoczesna część rekreacyjna rozmieszczona na dwóch poziomach. Na terenie galerii mieści się Muzeum dawnego Zakładu Przemysłu Wełnianego „Polska Wełna”, które podkreśla charakter obiektu. Właścicielem obiektu jest firma Rockcastle Poland. Za zarządzanie centrum handlowym odpowiada firma APSYS Polska.

Więcej informacji:

http://focusmall-zielonagora.pl

https://www.facebook.com/Focus-Mall-Zielona-G%C3%B3ra-315851900972/

Regulamin konkursu:

http://focusmall.com.pl/2016/wp-content/uploads/2017/02/Regulamin-Konkursu-walentynkowego-Focus-Mall-Zielona-G%C3%B3ra-.pdf

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here