Warsztaty fotograficzne z National Geographic. Można się jeszcze zapisać

0
792
Warsztaty z National Geographic
fot. freepik.com

National Geographic organizuje warsztaty fotograficzne, które odbędą się między innymi w naszym regionie, a konkretnie w Łęknicy. Uczyć fotografii będzie Adam Brzoza, fotograf z National Geographic z 16-letnim stażem.

Fotograf w ubiegłym roku uczestniczył w Święcie Województwa Lubuskiego, które odbyło się w Parku Mużakowskim. Wówczas miał okazję zobaczyć Sławę i Jezioro Sławskie, Park Narodowy Ujście Warty i Geopark. Prawdopodobnie tereny te go urzekły i w tym roku nasz region został wytypowany do warsztatów z National Geographic.

Warsztaty z National Geographic. Zapisy

Żeby wziąć udział w plenerowych warsztatach z National Geographic trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie: www.poranki.national-geographic.pl i  przesłać swoje zdjęcie, a także przekonać organizatorów, żeby to właśnie Ciebie zaprosili do udziału w Poranku Fotograficznym.

Uczestnicy plenerowych warsztatów fotograficznych pn. Poranek Fotograficzny będą mgli poznać technikę fotografii mobilnej o wschodzie słońca, w różnych warunkach przyrody. A dla autora najlepszego zdjęcia przewidziano nagrodę w postaci smartphone. Zdjęcia z warsztatów zostaną opublikowane na setonie konkursowej National Geographic.

Pozostałe lokalizacje wytypowane do przeprowadzenia warsztatów to: Park Biebrzański, Pieniny i Klif Orłowski.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here