Powstanie kino samochodowe w Zielonej Górze

1
3813
Kino samochodowe w Zielonej Górze
Car photo created by welcomia - www.freepik.com

W Zielonej Górze powstanie kino samochodowe. O wydarzeniu poinformowali na Facebooku organizatorzy. Nie jest jeszcze znana dokładna lokalizacja ani program wyświetlania filmów, ale ma się pojawić lada dzień.
Kino samochodowe w Zielonej Górze

Jak zapowiadają organizatorzy kino samochodowe w Zielonej Górze będzie odbywać się z zachowaniem obowiązujących wymogów bezpieczeństwa. – Aby zapewnić Wam przyjemne wrażenia w czasie społecznego dystansu, uruchomiamy Auto Kino Zielona Góra. Codziennie na dużym ekranie będą wyświetlanie popularne i lubiane przez wszystkich filmy. Widzowie mogą oglądać je z własnego samochodu – informują organizatorzy.

Kiedy zacznie działać kino samochodowe w Zielonej Górze?
Data rozpoczęcia kina samochodowego w Zielonej Górze ma być podana w najbliższych dniach, podobnie jak i program. Zgodnie z zapowiedziami kino będzie działało od czwartku do niedzieli od godz. 20.00. A w weekendy odbywać się będą również pokazy rodzinne z popularnymi filmami dla dzieci (od godz. 18.00). Wydarzenie na Facebooku znajdziecie tutaj: Kino samochodowe w Zielonej Górze.

Kina zamknięte z powodu pandemii koronawirusa
Od 12 marca kina a także inne ośrodki kultury (jak muzea, teatry, operetki, filharmonie) są zamknięte.  Zawieszone zostały wydarzenia kulturalne z udziałem publiczności, w tym koncerty, wernisaże. Przypomnijmy także, że rząd powoli znosi ograniczenia. Pierwszy etap rozpoczął się od 20 kwietnia. Daty wejścia w życie pozostałych etapów będą ustalane na bieżąco na podstawie dynamiki nowych zachorowań.

 

 

 

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Program filmuf :

    Misja 1986
    Śmierć w Wenecji 1971
    Panny z Wilka 1979
    “Historia Gorzowa Wielkopolskiego ” polski dubbing

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here