Policja poszukuje listem gończym tego mężczyzny. Nie wrócił do aresztu

0
677

Komisariat Policji w Sulechowie poszukuje Pawła Kowalskiego lat 47. Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Rejonową w Zielonej Górze, a nakaz doprowadzenia go wystawiły także Sądy Rejonowe w Świebodzinie i Nowej Soli.

Wydane listy gończe

– Mężczyzna jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową w Zielonej Górze, ponieważ korzystając z przerwy w odbywaniu kary, nie powrócił do aresztu. Ponadto Paweł Kowalski jest także poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie, celem odbycia 6 miesięcy pozbawienia wolności za składanie fałszywych zeznań, a także nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Nowej Soli, celem odbycia kary w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy pozbawienia wolności, za kradzież z włamaniem – informuje Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

I prosi wszystkie osoby, które mają informacje o miejscu pobytu Pawła Kowalskiego o kontakt osobisty z komisariatem Policji w Sulechowie ul. M. Konopnickiej 15 oraz telefoniczny pod numerem telefonu (68) 385 96 11 lub (68) 385 96 25 lub 997.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here