Mikołajki w Galerii Pod Topolami. Będzie się działo!

0
567

Galeria Pod Topolami zaprasza na  spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 9 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00. Będzie coś dla młodszych i starszych zielonogórzan.

Mikołajki w Galerii Pod Topolami

Mikołajki w Galerii Pod Topolami będą obfitowały w  wiele atrakcji w tym gry, zabawy, konkursy dla najmłodszych. Nie zabraknie oczywiście prezentów. Firma Polo Market ufunduje kilkaset pysznych paczek ze słodyczami. Poza tym na stanowisku Avonu dzieci będą mogły pomalować buźki. A Panie poradzić się pod kątem makijażu świątecznego, czy sylwestrowego. Radą służyć będą także dietetyczki z Naturhouse, które poprowadzą warsztaty na temat zdrowego żywienia i podpowiedzą jak przyrządzić mniej kaloryczne, ale równie pyszne, świąteczne potrawy.  W galerii będzie można także obejrzeć sprzęt wojskowy, który udostępni Lubuskie Muzeum Wojskowe i uczestniczyć w lekcjach muzealnych. Ale to nie koniec atrakcji.

Świąteczne muzyka i wypieki

Będzie Dj, świąteczna muzyka i scena, przy której będziemy mogli potańczyć. A dla łasuchów restauracja ZjedzGo zorganizuje pieczenie i dekorowanie świątecznych pierników. Przy okazji będziemy mogli skorzystać z rabatów na wybrany asortyment w większości sklepów zlokalizowanych w galerii, które tego dnia obniżą ceny nawet o 20-30 procent.

Miejsce: Galeria Pod Topolami DEPTAK, ul. Pod Topolami 4

Kiedy: 9 grudnia 2016 r., od 12.00 do 18.00

 

Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here