Zrób zdjęcie zimie! Konkurs fotograficzny Urzędu Miasta

0
449
Zimowa Palmiarnia w Zielonej Górze
fot. Mirosław Materek

Po fotograficznej jesieni, przyszedł czas na zimę w obiektywie. To już kolejna edycja konkursu fotograficznego Urzędu Miasta, który zachęca do uwieczniania na zdjęciach Zielonej Góry w różnych porach roku.

Zimowa Zielona Góra

Zima, chociaż dla wielu nieprzyjemna i sroga, potrafi zachwycić ogromem swoich barw. – Zima bywa zmienna i potrafi przybierać wiele niezwykłych form. Ta pora roku ma ogromny potencjał i moc nieprzewidywalnej, czasami groźnej aury. Jej różnorodność pozwala na stworzenie efektownych fotografii. Zainspirujcie się tymi zachwycającymi widokami i pokażcie nam Zieloną Górę w zimowej szacie. Czekamy na wasze zdjęcia. Liczymy na fotki ze smartfonów, a także te profesjonalne! Zapraszamy do udziału w konkursie „Foto Zima w Zielonej Górze” – ogłasza Urząd Miasta.
Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres redakcja@um.zielona-gora.pl. Zgłoszenia prac będą przyjmowane do 28 lutego 2018 r. Regulamin konkursu na stronie Urzędu Miasta. Zapraszamy również do obejrzenia zwycięskich zdjęć z edycji jesiennej (czytaj: Foto Jesień. Konkurs rozstrzygnięty (ZDJĘCIA)).

A to, jak piękna potrafi być zima, pokazał Mirosław Materek, który w zeszłym roku uchwycił palmiarnię i Winne Wzgórza pod śnieżnym puchem (czytaj: Palmiarnia zasypana śniegiem).

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here