Flaga przed nową klubokawiarnią. Właściciel wyjaśnia, dlaczego (WIDEO)

2
1560
fot. ZielonaNews.pl

Kuba Goc, prezes fundacji, która prowadzi na deptaku klubokawiarnię Cafe Noir w Zielonej Górze wyjaśnia wątpliwości, które pojawiły się przy okazji publikacji informacji o pojawieniu się nowego lokalu w mieście.
Nie powinno być flag?

Przed klubokawiarnią pojawiła się tęczowa flaga i to ona wzbudziła wiele emocji. – Jeżeli ma być faktycznie dla wszystkich, to jednak powinno się obyć bez flag, symboli etc. (jakiekolwiek by one nie były). To już na samym początku prowadzi do pewnej segregacji i przyciągnięcia do siebie tylko konkretnych grup – pisał pod postem pan Kamil. A Iwa dodaje: Po wywieszonej fladze sądzę ,że jednak dla ogromnej większości nie. 

Flagi będą różne
Kuba Goc odnosi się do komentarzy i przekonuje, że flaga pojawiła się w związku konferencją Instytutu Równości, która się tutaj odbywała. – Chcemy wieszać flagi na różne wydarzenia. Tęczowa flaga była w związku z konferencją Instytutu Równości. Tak samo na 1 i 3 mają chcemy wywiesić flagę Polski. Będzie jest sporo różnych wydarzeń przy okazji, których będziemy wstawiać flagi – wyjaśniał Kuba. I dodaje:  Chcemy stworzyć społeczności ludzi, którzy będą działać. Jesteśmy otwarci na wszystkich, chcemy jednoczyć ludzi – tłumaczy Kuba. Miejsce tu najdą i młodsi i starsi. – Chcemy zapraszać zarówno osoby z Instytutu Trzeciego Wieku, jak i młodzież. Chcemy by to było miejsce do wyrażenia siebie, emocji. Chcemy by każdy mógł tu przyjść i dobrze się tu poczuć – wyjaśnia Kuba. Posłuchajcie całego wywiadu. Zobaczcie też jak wygląda wnętrze Cafe Noir.
A tak jest w środku!
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Klub jak dla mnie spalony zanim się otworzył. Dość już tej nachalnej promocji ideologii lgbt. Moja noga tam nie postanie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here