Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Wydarzenia for Listopad 2019

Calendar Month Navigation

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
28

Monodram “Kocham Bałtyk” Agnieszka Przepiórska

29

II Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych

EBMASTERS

30

Taraplessa – pomiędzy – spotkanie online z Ewą Liwczynski

Warsztaty gry na bębnach afrykańskich

Halloween z Mini Bambini

Socrates Cafe LGBT+

31

Halloween w Hauście

Jazz Jam Session

Halloween w Prywatce

Bluesowe (Za)Duszki

1

Homoween – impreza kostiumowa

Halloween / DJ BST

Festiwal Smyczkowy „Mistrzowie polskiej wiolinistyki”

Hello Dziady!

2

Pierwsze warsztaty bębiarskie Djembe & impreza AFRO

Andrey Exx

Visions On Tour x Obiekt

It / DJ DEF

3

Wspólnie czytamy Olgę Tokarczuk

4

Portrety w połowie drogi – wernisaż

5

Jak być reżyserem, kiedy aktorem jest dziecko?

Być kobietą

Ks. Józef Tischner “Etyka solidarności” – wspólne czytanie

6

Brydż Sportowy dla początkujących

Tropiciele Umysłu

Rock Jam Session

7

Listopadowe Czwartkowe Spotkania z Nauką w Planetarium Wenus

Zielonogórskie Zaduszki

Promocja tomiku “Biały” Elżbiety Dybalskiej

Kubańskie Czwartki w HotShots Music Club

8

Jesienna zaDuma – wernisaż prac Ewy Dumy

Warsztaty rzeźbienia w mydle

Wieczór tradycji i muzyki żydowskiej.Gerard Edery z Zespołem.

11 Lubuskie Zaduszki Jazzowe Mike Russell & Levandek Funky Tea

9

Berek, czyli upiór w moherze 2

Stand Up City Paweł Chałupka + support

Happysad +18 Tour

Rock Koncert Niespodzianka

10

Sylwia Lipka ♬ Wbrew Pozorom Tour

Gastro Party

Latinoteka w Piekarni

11
12
13
14
15

Festiwal Smyczkowy „Mistrzowie polskiej wiolinistyki”

16
17
18

Jubileusz 80. urodzin prof. Franciszka Pilarczyka

Spotkanie z kabaretem HRABI

Monodram x 2 – Autunalia 2019

Piosenki Cohena w “Norwidzie”

19

Jesienne krwiodawstwo u marszałka

Kufer pełen dziedzictwa

Akrylowe wariacje – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Daleki Wschód na Zachodzie, czyli spotkania nie tylko literackie

20

Konwersatorium bibliotekoznawcze

Brydż Sportowy dla początkujących

Lubuskie zamki i pałace w obiektywie Adama Sowy

Wieczór Flamandzki – Belgijscy Poeci

21

Warsztaty literacko-plastyczne z Kubusiem Puchatkiem!

Premiery Pracowni Teatru Tańca 2019

MOLK

Autunalia 2019

22

Mam pomysł – warsztaty dla dzieci

Czytanki Kapitana Keplera – “Dzień Kredki” w Planetarium Wenus!

SARSA #zakryjtour2

Irmina Staś i Paweł Matyszewski – W cztery oczy

23

45 / jubileuszowy spektakl Polskiego Teatru Tańca

Milonga w Pałacu DJ Joanna Kozłowska

Dikanda & Marko Kukobat

Miqro & Pesos Sax Fighter

24

Wstęp do chustonoszenia + wiązanie kieszonka

Jak zacząć przygodę z BLW?

Moje dziecko jest niejadkiem

Stare Dobre Małżeństwo

25

Biała Ćma

26

Kabaret Rewers

27

III Przegląd Twórczości WITKI 2019

Brydż Sportowy dla początkujących

EBMASTERS

28

5. Czwartek Social Media

Potańcówka Andrzejkowa

Spotkanie z Wojciechem Mannem

Wodecki Jazz – Piotr Baron Quintet

29

Nagroda Literacka ZLP im AK Waśkiewicza

Taraplessa – pomiędzy

Spotkanie autorskie z Jolantą Pietz

Tides From Nebula + ROSK

30

Warsztaty mikołajkowe

Serca na odwyku

Nerwica Natręctw, reż. A. Barciś

Dezerter

1

Masza i Niedźwiedź. Historia Pełna Tajemnic

+ Export Events