Przejście pod wiaduktem przy ul. Batorego będzie otwarte w październiku

1
1830
fot. ZielonaNews.pl

Remont wiaduktu przy ul. Batorego to inwestycja, której końca wyczekują mieszkańcy miasta. Utrudnienia są nie tylko dla kierowców, ale także dla pieszych, którzy by dostać się do miasta muszę nadłożyć niezły kawałek. O to, czy jest szansa na wcześniejsze udostępnienie przejścia pod wiaduktem, zapytaliśmy w magistracie.

– pikantni

Przejście pod wiaduktem będzie otwarte. Kiedy?

Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia ruszył remont drogi pod wiaduktem. Zgodnie z zapowiedziami ma być gotowa pod koniec roku (czytaj więcej: Remont drogi pod wiaduktem przy ul. Batorego). Nieco wcześniej przejście pod wiaduktem będzie dostępne dla pieszych. – Jeśli nie wystąpią żadne nieplanowane przeszkody przejście dla pieszych pod wiaduktem przy ul. Batorego zaplanowano udostępnić w ostatnim tygodniu października – poinformował nas Departament Zarządzania Drogami.

Przypomnijmy, że w marcu poznaliśmy wykonawcę przebudowy ul. Batorego. Jedynym chętnym do realizacji zadania była firma Budimex, która za wykonanie zadania zaproponowała ponad 3 mln zł. To o 2,6 mln zł więcej niż zakładało miasto. Mimo to magistrat dołożył brakujące fundusze. (Czytaj więcej: Miasto dopłaci ponad 2 mln zł do remontu przy ul. Batorego).

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here