Planujesz organizację przyjęcia okolicznościowego? W Hotelu Qubus zadbają o to by było idealnie

0
79
fot. materiały prasowe

Planujesz zorganizować urodziny, chrzciny a może firmową imprezę i szukasz miejsca z dużym doświadczeniem i dobrymi recenzjami? Qubus Hotel w Zielonej Górze ma bogatą ofertę organizacji przyjęć na każdą okazję.  

Qubus Hotel Zielona Góra to jeden z kilkunastu obiektów tej sieci hotelarskiej. Zlokalizowany jest w centrum Zielonej Góry z widokiem na Palmiarnię. To z pewnością idealne miejsce na organizację zarówno eleganckiego przyjęcia firmowego, spotkania rodzinnego,  jak i urodzin dla dzieci.

Impreza okolicznościowa. Pyszne dania i doskonała obsługa

fot. materiały prasowe

W hotelu oprócz komfortowych pokojów i sal konferencyjnych znajduje się elegancka, klimatyzowana restauracja. W jej nowoczesnych wnętrzach Szef Kuchni serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Goście doceniają wysokie standardy obsługi oraz jakość dań w menu. Co ważne dla najmłodszych gości przygotowywane są specjalne dania. W wolnej chwili mogą pobawić się w kąciku zabaw dla dzieci.

By zagwarantować jak największy komfort hotel oferuje wsparcie specjalisty ds. przyjęć, który będzie towarzyszył na każdym etapie przygotowania przyjęcia – pomoże w wyborze dekoracji, menu i planu imprezy. Więcej informacji: Imprezy okolicznościowe Zielona Góra

Wigilie firmowe. Pora już myśleć o rezerwacji miejsc!

Qubus Hotel w Zielonej Górze organizuje także spotkania firmowe, w tym Wigilie firmowe. Specjalna oferta wigilijna w Qubus Hotel Zielona Góra jest przygotowywana z najwyższą starannością i pod czujnym okiem doświadczonych specjalistów. Pozostaje ona jednak elastyczna i otwarta na korekty, tak, aby każdy Gość mógł stworzyć wydarzenie jak najbardziej dostosowane do swoich potrzeb. Menu na wigilię firmową w Qubus Hotel Zielona Góra jest dostępne w wielu wariantach, możemy mieć więc pewność, że znajdziemy zadowalające nas propozycje. Chcesz zorganizować spotkanie we własnej siedzibie, ale Twoja firma nie posiada zaplecza gastronomicznego? Zależy Ci na spotkaniu się z całą rodziną, ale masz zdecydowanie za mało miejsca na wielkie gotowanie? Qubus Hotel Zielona Góra oferuje również wyjątkowy catering wigilijny! Decydując się na organizację wigilii z Qubus Hotel masz możliwość skomponowania menu według indywidualnych życzeń. Więcej informacji znajdziecie na stronie hotelu: Wigilie firmowe Zielona Góra.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here