Matematyka i programowanie dla dzieci. Matplaneta czeka!

0
135

Ruszyły zapisy na zajęcia z programowania i matematyki w Matplanecie. Co ważne, żeby przekonać się, że to miejsce spodoba się Waszemu dziecku możecie skorzystać z lekcji pokazowych i lekcji próbnych.

Zajęcia z programowania

Zapisy na nasze zajęcia można dokonać za pośrednictwem strony internetowej https://www.matplaneta.pl/zapisy/ wybierając zakładkę zajęcia stacjonarne, odpowiednią lokalizację i grupę docelową w zależności od wieku i zainteresowań (matematyka lub programowanie). 

Zajęcia z programowania dla dzieci to dobrze i przyjemnie spędzony czas, w którym Wasze dziecko rozwinie ważne umiejętności. – W szkole nie ma dobrych zajęć z programowania, a edukacja w tym zakresie jest wyjątkowo cenna. Większość szkół również nie oferuje ciągle dobrych lekcji informatyki – tłumaczy Matplaneta.

Zajęcia z matematyki, które dziecko pokocha! 

Poza zajęciami z programowania dostępne są także kursy z matematyki dla dzieci. – Chcesz by Twoje dziecko rozwijało logiczne myślenie i zdolności matematyczne? Zapisz je na nasze zajęcia! – zachęca Matplaneta. I przekonuje, że dzieciaci samodzielnie dochodzą do koncepcji i praw matematycznych a w efekcie rozumieją je i lepiej zapamiętują!

Twoje dziecko:

  •  nauczy się samodzielnego myślenia i rozwiązywania problemów matematycznych, również tych niestandardowych;
  • lepiej zrozumie „szkolną matematykę”, dzięki wizualizacji problemów i zrozumieniu istoty poszczególnych zagadnień;
  • zyska pewność siebie i zacznie czerpać radość z obcowania z matematyką;
  • zwiększy swoje szanse w konkursach, olimpiadach matematycznych oraz na egzaminach na wyższych etapach edukacji;
  • bez presji czasu i konkurencji rozwinie swoje zdolności i pasję do matematyki!

ZAPISY

Jeżeli chcecie zapisać się na zajęcia stacjonarne to nabór trwa. Wystarczy skontaktować się z Matplanetą pod numerem tel. 791 733 085 lub email zielona.gora@matplaneta.pl.

– Pomożemy dobrać grupę i opowiemy o zniżkach – informują organizatorzy zajęć. Co ważne, zanim zdecydujemy się na skorzystanie z zajęć można skorzystać z lekcji próbnych i pokazowych. – Cieszymy się na samą myśl, ile matprzygód i ciekawych zjawisk czeka na nas w nowym roku szkolnym… Mamy jeszcze wolne miejsca w grupach, więc jeśli chcecie dołączyć do naszej załogi lub znacie kogoś, kto chce,  zapraszamy! – informuje Matplaneta.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here