KONKURS: Do wygrania podwójne zaproszenie na Operę “Mojżesz”

7
231

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY: Uwaga! Zwycięska wejściówka wędruje do Pani Iwona Dec. Serdecznie gratulujemy!

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na Operę Mojżesz, które odbędzie się w hali CRS już 24 marca o godz. 19.00. Żeby je zdobyć wystarczy napisać w komentarzu pod tekstem, lub pod postem na Facebooku, dlaczego wejściówka ma trafić właśnie do Was.

Szczęśliwego zwycięzcę wytypujemy do 17 marca do godz. 24.00.

Informacja na temat zakupu biletów: tel . 730-885-555 lub 669-853-150

Szczegóły dotyczące opery znajdziecie na naszym portalu. 

 

PODZIEL SIĘ

7 KOMENTARZE

  1. Z wielką przyjemnością obejrzała bym tę niesamowitą Operę. Widowisko jedyne w swoim rodzaju. Zaprosiła bym przyjaciółkę, ktora zaraziła mnie miłością do teatru. W Operze nie miałam okazji się zakochać, gdyż nie miałam niewątpliwej przyjemności jeszcze obejrzeć.

  2. Bardzo chciałabym otrzymać to zaproszenie. Jestem mamą dwójki dzieci, syn ma 2 lata, a córka 2 miesiące. Razem z mężem nie byliśmy na żadnym przedstawieniu od ponad dwóch lat i bardzo przydałoby nam się takie oderwanie od codzienności. Poza tym ja bardzo lubię operę, mój mąż nigdy nie był na operze, a ja obiecałam mu, że kiedyś go zabiorę. W Zielonej niestety rzadko są opery, a wypad do innego miasta z maluszkami jest na ten moment niemożliwy. Dodatkowo mój mąż jest zafascynowany Starym Testamentem i opera Mojżesz to byłby dla niego wspaniały prezent na rocznicę ślubu, którą mamy na początku kwietnia. Pozdrawiam

  3. Biorę udział w zabawie, gdyż wygrane zaproszenie podarowałabym jako prezent urodzinowy siostrze. Ona byłaby szczęśliwa z prezentu, gdyż marzy o tym widowisku, a ja nie musiałabym się zastanawiać, co jej podarować:))

  4. Dlaczego wejściówka miałaby trafić właśnie do mnie? Bo wraz z ukochanym uwielbiamy sztukę, często chodzimy do teatru, jednak nigdy nie mieliśmy okazji pójść na operę. Jestem pewna, że będzie to wspaniały występ, jedyny w swoim rodzaju, których mało jest w naszym mieście. Bardzo ucieszyłaby nas wiadomość o wygranej i zagwarantowanej wspaniałej randce w piątkowy wieczór.

  5. Trochę ze względów finansowych a trochę z lenistwa zaniedbałam się kulturalnie, dlatego każda tegp typu okazja jest dla mnie idealna, bo brak mi wtedy wymówek.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here