Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert muzyki włoskiej – cel charytatywny

7 lutego o godzinie 18:30 - 19:30

Zapraszamy na koncert muzyki włoskiej ITALIANO VERO w wykonaniu Trio Boffelli.
Oprócz znanych i lubianych melodii, takich jak: Volare, Felicita, Un Italiano vero, zespół zaprezentuje najpiękniejsze piosenki z festiwalu San Remo, które zdobyły serca Włochów. Repertuar będzie zaskakiwał słuchaczy: od melancholijnych pieśni neapolitańskich, po energiczne, żywe i wesołe rytmy (Dimmi quando, Mambo italiano).
Podczas koncertu zespół przybliży także polskiej publiczności naturę prawdziwego Włocha. Nie zabraknie więc opowieści i anegdot o Włochach i ich obyczajach podpatrzonych okiem Polki (solistki zespołu), wchodzącej jako żona w prawdziwą włoską rodzinę…
Trio Boffelli to zespół młodych entuzjastów, absolwentów uczelni muzycznych we Włoszech i w Polsce. W Polsce usłyszymy ich po raz pierwszy, ale z powodzeniem koncertowali już w klubach i na estradach we Włoszech, Francji i Hiszpanii. Zaraz po trasie polskiej artyści wyjeżdżają na koncerty do San Remo.
Przed zielonogórską publicznością wystąpią: Maja Boffelli – vocal, ukulele, prowadzenie, Diego Boffelli – vocal, gitara, perkusja oraz Alberto Boffelli – kontrabas.

Bilety w cenie 50 zł. już niebawem do nabycia:
– ABILET, ul. Zamkowa 7/4a
– MUZ-ART, al. Niepodległości 12
– online: www.abilet.pl
– w kasie ZOK na pół godziny przed koncertem
– zamówienia i informacje – tel. 603 759 959, 609 801 928
lub przez Facebook.

Dochód z koncertu przeznaczony zostanie na Stypendium Artystyczne im. Agaty Buchalik-Drzyzgi dla utalentowanej młodzieży z Zespołu Szkół Plastycznych w Zielonej Górze.

Szczegóły

Data:
7 lutego
Czas:
18:30 - 19:30
Kategoria:
,

Miejsce

Zielogórski Ośrodek Kultury
Festiwalowa 3
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ZielonogorskiOsrodekKultury/