Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IV Urodziny OBIEKTu | Michal Zietara, Oskar Szafraniec, Tanzlife

12 stycznia o godzinie 21:00 - 23:55

To już ponad 200 weekendów za nami, a my wcale nie zamierzamy się zatrzymywać, ani nawet zwalniać tempa.
12 stycznia spotykamy się, aby uczcić nasze czwarte (!) urodziny. Podobnie jak w poprzednich latach, przygotowaliśmy coś specjalnego. Tym razem odwiedzi nas berliński DJ o polskich korzeniach Michal Zietara, rezydujący w legendarnym Salon – Zur wilden Renate, założyciel labelu One step back ahead, ściśle związany z wytwórnią Pets Recordings należącą do polskiego duetu catz n dogz.
Obok Michała za konsoletą pojawi się też Oskar Szafraniec, Tanzlife i Blackbeard.
Dla nas tradycyjnie najlepszym prezentem będzie Wasza liczna obecność – mamy nadzieję, że widzimy się przy barze i na parkiecie!

tax: lista fb do 22:00 (10zł) / później 15zł / pozostali 20zł

Michal Zietara [Pets, Wilde Renate, Osba / Berlin] https://soundcloud.com/michal-zietara

Oskar Szafraniec [RAWAX, Deset Music / Berlin] https://soundcloud.com/oskarszafraniec

Tanzlife [ Connaisseur Recordings, LET’S PLAY HOUSE] https://soundcloud.com/tanzlife

◉ Blackbeard [Obiekt, Hello Techno] https://youtu.be/GnpHLx5yfoM

Michal Zietara został zamrożony około roku 1758, po to by 227 lat później, a więc w 1985 wynurzyć się z otchłani lodu, jako syn samego Mozarta. Tak żartobliwie sam siebie opisuje artysta.
Aby odpowiedzieć na pytanie, jak został DJ-em, większość ludzi musi odpowiedzieć sobie jak ważną rzeczą w ich dzieciństwie była kaseta magnetofonowa. To właśnie od niej wszystko się zaczęło. Michał miał dużo szczęścia gdyż jego brat przynosił do ich domu dużo dobrej, świeżej muzyki, z czego on skrzętnie korzystał. Tak się zaczęło… Szybko poświęcił się nośnikom analogowym, w szczególności winylom. Swoją technikę szlifował w klubach i dyskotekach w południowych Niemczech, po czym przeprowadził się do stolicy muzyki techno – do Berlina. Tam wszystko zaczęło się „na serio”. Swoje miejsce znalazł w legendarnym klubie „Zur wilden Renate” gdzie jest rezydentem i regularnie organizuje imprezy. Ponadto jest założycielem labelu „One Step Back Ahead”, który cały czas prowadzi z powodzeniem. Jest ściśle związany z wytwórnią „Pets Recordings” należącą do duetu Catz’n Dogz.
Jak najlepiej scharakteryzować Michała w kilku słowach? Jest wrażliwy i lśniący jak okładki kolorowych magazynów, a rytmy które prezentuje, nie są zwykłymi rytmami…

Szczegóły

Data:
12 stycznia
Czas:
21:00 - 23:55
Kategoria:

Miejsce

OBIEKT
Kazimierza Wielkiego 21
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/ObiektKlub/