Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

10 Lubuski Piknik Zdrowia w Drzonkowie

16 czerwca 2019 o godzinie 11:00 - 16:00

To nie będzie zwykły Piknik. To będzie DZIESIĄTY Lubuski Piknik Zdrowia. Przez dekadę – dzięki inicjatywie marszałek Elżbieta Anna Polak, zaangażowaniu podmiotów leczniczych, szpitali, wystawców i co najważniejsze Lubuszan – udało się stworzyć piękną prozdrowotną tradycję. Nie mamy wątpliwości, że przez dziesięć minionych lat pikniki zdrowia przyczyniły się do wzrostu świadomości o profilaktyce, zdrowym stylu życia, aktywności, diecie.

Lubuski Piknik Zdrowia to już impreza kultowa – jednego dnia można nie tylko niemal bez kolejki dostać się do lekarza, skorzystać z badań i konsultacji, ale też wszystko to odbywa się bez zbędnych formalności, pod chmurką, w iście piknikowej atmosferze. Co istotne – trudno o wymówkę, bo Piknik odbywa się w niedzielę!
Piknik zdrowia to także duża dawka aktywności – jako jednego z kluczowych elementów zdrowego stylu życia. Nie zabraknie atrakcji zarówno dla seniorów, jak i dla dzieci. Na scenie: pokazy ratownictwa, pokazy dyscyplin sportowych, występy artystyczne, konkursy z nagrodami.

Jedną z atrakcji będzie bieg na 5 lub 10 km, na który można się zapisywać już teraz: https://www.facebook.com/events/811542665912586/

Szczegóły

Data:
16 czerwca 2019
Czas:
11:00 - 16:00
Wydarzenie kategorie:
,

Miejsce

WOSIR Drzonków
Olimpijska 20
Drzonków,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/WOSiRdrzonkow/