Uwaga! Mogą być gwałtowne burze, grad i silny wiatr

2
274
fot. Mirosław Materek

Dziś na terenie Zielonej Góry możliwe jest wystąpienie burz i silnego wiatru.
Uwaga! Mogą być gwałtowne burze, grad i silny wiatr

– Wieczorem i w nocy (5/6.08) możliwe wystąpienie gwałtownych burz z gradem i silnego wiatru. Zabezpiecz rzeczy, które może porwać wiatry – czytamy w alercie RCB.

Wiadomość SMS
Alert RCB – to nowy SMS-owy system ostrzegania przed zagrożeniami Osoby, które znajdą się na obszarze potencjalnego wystąpienia sytuacji kryzysowej zagrażającej życiu powinny taki alert otrzymać na swój telefon komórkowy krótką wiadomość tekstową (SMS) z informacjami dotyczącymi rodzaju zagrożenia wraz z lokalizacją, a także źródłem ostrzeżenia.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Jak można zablokować te niechciane, mało wiarygodne i nadużywane alerty RCB przez Rząd? Przecież te alerty są wysyłane nagminnie. W czasie pandemii w 2020 roku, Rząd wysłał ALERT: „idż na wybory, covid Cię nie złapie”! To kpina te Alerty. Odpowiedź: Alertów nie można zablokować nawet przez operatora, o to postarał się nasz Rząd!!!

  2. Od miesięcy dostaję Alerty RCB ale się nie potwierdzają. Czekam już nie na ulewę ale chociaż na jakiś deszczyk, żeby popadał na wysuszone trawniki i krzewy. Wygląda, że te Alerty to lipa. Czy to można wyjaśnić ?

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here