Kiermasz roślin doniczkowych „Kwiatowa Gala” ponownie w Zielonej Górze

0
251
fot. materiały prasowe

Już 18 i 19 maja odbędzie się kiermasz roślin doniczkowych „Kwiatowa Gala” ponownie w Zielonej Górze. Wydarzenie odbędzie się w Hali  Akrobatycznej MOSIRu przy Urszuli 22. Wstęp bezpłatny.

Kwiatowa Gala w Zielonej Górze

To aż ponad 300 gatunków roślin doniczkowych w jednym miejscu prosto od ogrodników z całej Europy w atrakcyjnych cenach. – Przepiękne Monstery, również kolekcjonerskie jak Thai Constellation czy Variegata, Alokazje, Hoye,  jak i rzadko spotykane Sansewierie. Znajdą się również propozycje dla tych, którzy już nie mają miejsca. Piękne Peperomie, Ceropegia Woodii Variegata czy wymyślne kaktusy. Duże okazy do salonów, maluszki do pokoju dziecka i rośliny dla zapracowanych, które nie potrzebują wiele. Nie zabraknie roślin bezpiecznych dla pupili. Na kiermaszu roślin doniczkowych każdy znajdzie coś dla siebie – informują organizatorzy.

Wszystko to do sprawdzenia i kupienia w ten jeden wyjątkowy weekend 18-19 maja w Hali MOSIRu przy ul. Urszuli 22. W sobotę 18 maja czynne w godz. 7:00-19:00. W niedzielę 19 maja organizatorzy zapraszają w godz. 09:00-18:00. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/963485815476598/

Dostępne formy płatności to gotówka, karta i BLIK.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here