Uwaga! Będzie zmiana organizacji ruchu przy ul. Zjednoczenia (MAPA)

0
1350
fot. ZielonaNews.pl
23 listopada, w godzinach wieczornych, zmieni się czasowa organizacja ruchu przy ul. Zjednoczenia. Drogowcy będą remontować drugą jezdnię.Zmiana organizacji ruchu przy ul. Zjednoczenia

Remont ul. Zjednoczenia ruszył we wrześniu. W ramach inwestycji ma być wyremontowana ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze na odcinku od ronda PCK do wiaduktu nad linią kolejową. Prace obejmą także wiadukt. W ramach zadania zaplanowano nie tylko wyremontowanie nawierzchni jezdni, ale przewidziano także wymianę pełnej konstrukcji nawierzchni jezdni w obrębie przebudowywanych wymienianych urządzeń wodno- kanalizacyjnych oraz w miejscach utraty nośności istniejącej podbudowy (czytaj więcej o planowanych zmianach: Remont ul. Zjednoczenia). Zgodnie z dokumentacją projektową wykonawca powinien zakończyć remont przed świętami. W zapisach przetargu widnieje data końca prac określona na grudzień. – Okres, w którym realizowane będzie zamówienie: do 18 grudnia 2020 r – czytamy w dokumentacji.

Stosujmy się do znaków
Magistrat informuje, że termin może ulec zmianie z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne. I przestrzega, żeby w czasie przejazdu przez skrzyżowania bezwzględnie stosować się do znaków drogowych i osób kierujących ruchem.
fot. materiały Urzędu Miasta Zielona Góra

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here