Które przychodnie w Zielonej Górze udzielają teleporad? (WYKAZ)

0
1420
Teleporady w Zielonej Górze

Teleporady w Zielonej Górze. By ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa Ministerstwo Zdrowia i NFZ proponują pacjentom teleporady. Podczas takiej teleporady można otrzymać wsparcie medyczne, e-receptę, e-zwolnienie. W razie konieczności możemy być skierowani by odbyć wizytę w placówce lub skontaktować się ze stacją sanitarno-epidemiologiczną. Takie możliwości proponują także placówki w Zielonej Górze.

Czytaj dalej za reklamą —> 
Teleporady – dostaniesz e-receptę i e-zwolnienie

Wiele przychodni wprowadziło teleporady medyczne, dzięki którym konsultację z lekarzem można przeprowadzić telefonicznie lub przez Internet. Jeśli Twoja przychodnia nie oferuje takiej usługi, możesz skontaktować się z innej. – Dzięki teleporadom pacjenci z podejrzeniem koronawirusa nie muszą przychodzić do przychodni. Mogą skonsultować się z lekarzem lub pielęgniarką telefonicznie, bez wychodzenia z domu – zaznacza Adam Niedzielski, prezes Narodowego Funduszu Zdrowia.

Podejrzewasz, że jesteś zakażony koronawirusem?

Czytaj dalej za reklamą —> 
Jeśli czujesz się źle możesz poprosić lekarza, który w miarę możliwości przeprowadzi wywiad przez telefon. Jeśli masz gorączkę, duszności, kaszel i podejrzewasz u siebie koronawirusa to zadzwoń pod numer 800 190 590! Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię co zrobić, by otrzymać pomoc.

Czytaj dalej za reklamą —> 
Dzięki teleporadzie medycznej możesz otrzymać:
  • zalecenia
  • e-zwolnienie
  • e-receptę
  • sugestię bezpośredniej wizyty w placówce lub kontaktu ze stacją sanitarno-epidemiologiczną, jeśli będzie taka konieczność.
Teleporady medyczne:
  • ograniczają ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa
  • ułatwiają izolację osób, które mogą zarażać wirusem innych
  • rozwiewają obawy, jeśli sytuacja jest niegroźna
  • skrócą czas oczekiwania na wizyty u lekarzy.

Teleporady w Zielonej Górze. Gdzie?

Czytaj dalej za reklamą —> 
Jeśli czujesz się źle i chciałbyś skontaktować się z lekarzem, możesz to zrobić. Teleporady w Zielonej Górze także są dostępne. Wystarczy skontaktować się z placówką, która oferuje takie usługi. Poniżej znajdziecie wykaz placówek. A tutaj znajdziecie wykaz placówek w całym woj. lubuskim: Teleporady w woj. lubuskim.

Wykaz placówek w Zielonej Górze —> 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here