Czy w tym roku będzie sylwester miejski?

0
1831
fot. Mirosław Materek

Do powitania nowego niespełna miesiąc, a Wy zasypujecie nas  pytaniami, czy w Zielonej Górze można spodziewać się sylwestra miejskiego. Mamy dobre wieści: będzie!

Sylwester miejski 2018 w Zielonej Górze

– Przygotowujemy się – poinformowała nas Agata Miedzińska, dyrektorka ZOK. Ale szczegóły miejskiej imprezy nie są jeszcze znane. Więcej informacji Zielonogórski Ośrodek Kultury przedstawi lada dzień.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku po sporej przerwie (wcześniej sylwester miejski odbył się w 2014 roku) doczekaliśmy się sylwestra miejskiego. Był w formie Dyskoteki Dorosłego Człowieka. Wcześniej, kilka lat z z rzędu kończyło się na fajerwerkach. A w 2015 roku miasto nie zdecydowało się nawet na fajerwerki. Na początku tego roku, podsumowując szampańską zabawę z sylwestra miejskiego w 2017, że prezydent Janusz Kubicki mówił nie widzi przeszkód by i w tym roku zabawa się odbyła (czytaj więcej: Miasto myśli o kolejnym miejskim sylwestrze?). A czy Waszym zdaniem organizacja sylwestra to dobry pomysł? Weźcie udział w poniższej sondzie!

Czy sylwester miejski to dobry pomysł?

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here