Sala gimnastyczna powstanie przy szkole przy ul. Energetyków. Jest już koncepcja (WIZUALIZACJE)

0
641
fot. ZielonaNews.pl

W ubiegłym roku ruszyła nowa placówka przy ul. Energetyków w Zielonej Górze. Magistrat zapowiada, że wkrótce ruszy przetarg na budowę sali gimnastycznej. Koncepcja już jest.
W lipcu 2018 roku magistrat podpisał umowę związaną z przebudową budynku przy ul. Energetyków pod potrzeby placówki edukacyjnej. Od września 2019 placówka działa. Chodzą tu zarówno uczniowie szkoły, jak i przedszkola, które zostało przeniesione z ul. Batorego.

Budowę sali gimnastycznej już wcześniej zapowiadano
Już na etapie podpisywania umowy mówiło się o tym, że sala gimnastyczna jest niezbędna i że na dalszym etapie prac będzie dobudowywana (czytaj więcej: Podpisanie umowy na budowę placówki edukacyjnej przy ul. Energetyków). Wstępnie szacowano, że już 2020 roku ma zostać wybudowany kompleks sportowy. Póki co prezydent poinformował, że jest koncepcja. – Jest już koncepcja budowy „Sali gimnastycznej na Energetyków”. Teraz kolej na przetarg na budowę – poinformował prezydent na swoim fanpage. Przedstawił także wizualizacje. Znajdziecie je poniżej.
Kochani. Wirus jak to wirus, był jest i będzie. Nowych przypadków zbyt wiele nie ma. Są pojedyncze przypadki. Obecnie w…

Publiée par Janusz Kubicki sur Mercredi 19 août 2020

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here