Przyjęcie w Qubus Hotel. Mają tu doskonałe jedzenie i specjalne atrakcje dla dzieci

0
85
fot. materiały prasowe

Przyjęcie weselne, chrzciny, urodziny – w Qubus Hotel w Zielonej Górze zorganizujesz imprezę okolicznościową na najwyższym poziomie. Obiekt zlokalizowany w centrum miasta posiada doskonałe zaplecze gastronomiczne i wykwalifikowaną kadrę, która sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom. 

Qubus Hotel – doskonała lokalizacja

Qubus Hotel mieści się w centrum miasta tuż przy Winnym Wzgórzu, z którego rozciąga się piękny widok na miasto. Blisko zlokalizowany jest urząd stanu cywilnego, deptak, a także miejsca do rekreacji dla najmłodszych. Z całą pewności lokalizacja to duży atut obiektu. A dodatkowo goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu znajdującego się przy hotelu i dogodnej bazy noclegowej.

Pyszne jedzenie i miejsce dla dzieci

Qubus Hotel to dobre miejsce na organizację zarówno eleganckiego przyjęcia firmowego, spotkania rodzinnego, jak i urodzin dla dzieci. Organizatorów i gości zachwyci jedzenie. Szef Kuchni serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Doceniane są wysokie standardy obsługi oraz jakość dań w menu. Co ważne dla najmłodszych gości przygotowywane są specjalne dania. A w wolnej chwili mogą pobawić się w kąciku zabaw dla dzieci. Udogodnieniem jest także strefa dla mamy i dziecka.

Pomocna kadra

W organizację przyjęcia włącza się specjalista ds. przyjęć, który doradza i towarzyszy organizatorom imprezy. Podpowie, jak udekorować salę i wesprze w doborze menu oraz innych kwestiach organizacyjnych. Więcej informacji: Imprezy okolicznościowe Zielona Góra

Dowiedz się więcej o ofercie :

marketing_zielonagora@qubushotel.com
tel. (68) 329 31 82

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here