Policja: Szukamy właścicieli skradzionych przedmiotów (ZDJĘCIA)

2
3226
fot. KMP Zielona Góra

Policja poszukuje właścicieli skradzionych przedmiotów, które zostały skradzione z pomieszczeń magazynowych w centrum miasta. 
Poszukiwani właściciele skradzionych przedmiotów z magazynów w Zielonej Górze

Trzech mężczyzn włamało się do pomieszczeń magazynowych w centrum miasta pomiędzy 3 a 8 czerwca. Skradli z nich wiele przedmiotów. Policji udało się ustalić sprawców (mężczyźni zostali zatrzymali) a wiele skradzionych przedmiotów trafiło w ręce policji. – Jeżeli rozpoznajecie Państwo na zdjęciach (zdjęcia są pod artykułem – dop. red.) swoją własność, to prosimy o pilny  kontakt z Komisariatem II Policji – informuje Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Policja ma rzeczy nie tylko z magazynów
Podczas przeszukań prowadzonych w miejscach zamieszkania zatrzymanych znaleziono także wiele innych rzeczy, takich jak rowery, kaski, części rowerowe, narzędzia, sprzęty RTV, części samochodowe, telefony komórkowe. Zdjęcia przedmiotów znajdziecie w galerii poniżej.
UWAGA!
Wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciach przedmioty utracone w wyniku kradzieży lub włamania proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji w Zielonej Górze, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 47 7951221, 47 7951200.PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here