Mieszkańcu, wybierz kolor nowej kładki pieszo-rowerowej!

0
412
Rajd Rowerowy już w sobotę
freepik.com

Kolory nowych obiektów często budzą mieszane uczucia. Mieszkańcy nie zawsze podzielają gust estetyczny tych, którzy decydują o kolorze budynków. Tak było, chociażby z Planetarium Wenus, które wiele osób wypomina prezydentowi przy każdej sposobności. Znajdą się jednak tacy, którym to nie przeszkadza. Tym razem jednak mieszkańcy miasta mają wpływ na kolor.

Sam zdecyduj!

Stowarzyszenie radnego Roberta Górskiego „Rowerem do Przodu”, czeka na Waszą decyzję! Chodzi o nową kładkę pieszo-rowerową, która ma powstać na rowerostradzie Zielona Strzała, w miejscu dawnego wiaduktu przy ul. Sikorskiego. Do wyboru mieszkańców są dwie wersje. Pierwsza – zielona konstrukcja z szarymi barierkami i druga – niebieska konstrukcja z czerwonymi barierkami. Zagłosować możecie na stronie Rowerem do Przodu, gdzie do wglądu udostępnione zostały także proponowane projekty.
Kładka zostanie wykonana na TRASIE ZSa – obecna ścieżka zostanie przedłużona od ul. Kukułczej, wzdłuż istniejącego nasypu przy LO nr 3 do ul. Piwnej. Wraz z budową kładki nad ul. Gen. Władysława Sikorskiego (czytaj: Ścieżki rowerowe w Zielonej Górze).

Decyzja należy do Ciebie! Wybieramy kolorystykę kładki pieszo-rowerowej, która powstanie w tym roku na rowerostradzie…

Publié par Rowerem Do Przodu sur lundi 19 février 2018

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here