Kierowcy mogą płacić za parkowanie przez telefon

0
431

Miasto wprowadziło nowy sposób opłat za postój w Strefie Płatnego Parkowania. Wystarczy pobrać na swój telefon aplikację moBILET.

Dla kogo ta opcja?

Mobilne płacenie za postój jest dla każdego, kto posiada telefon z dostępem do internetu. Na tym telefonie należy mieć pobraną aplikację, a do tego odpowiednio ustawiony sposób płatności. Można płacić poprzez kartę płatniczą lub doładowany portfel.

MoBilet to same korzyści

Aplikację można pobrać ze strony mobilet.pl lub ze strony Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej. Do tego można ją pobrać bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami odpowiedniego dla danego modelu telefonu. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i prosta w obsłudze, a jej największą zaletą jest to, że kierowca uiszcza opłatę za rzeczywisty czas postoju. W przypadku tradycyjnych płatności płacimy z góry za określony czas i jeżeli opuszczamy strefę wcześniej, to pieniądze nie są nam zwracane. Dzięki aplikacji po wyjeździe ze strefy zaznaczamy opcję koniec parkowania, który rozlicza nam rzeczywisty czas postoju. Kierowcy korzystający z funkcji aplikacji są zobowiązani do umieszczenia za szybą samochodu jej wydrukowanego znaku graficznego.

Aplikacja jest już dostępna i może być obsługiwana przez wszystkie modele smartfonów. Więcej szczegółów na stronie www.zgkim.zgora.pl.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here