Gdzie zorganizować komunię i roczek w Zielonej Górze?

0
368
Gdzie zorganizować roczek urodziny w Zielonej Górze
fot. materiały prasowe

Komunię, roczek dziecka to wyjątkowa chwila dla całej rodziny. Warto uczcić je w odpowiednim miejscu. Restauracja w Qubus Hotel Zielona Góra to obiekt najwyższej klasy z obsługą posiadającą wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych.

Gdzie zorganizować komunię i roczek w Zielonej Górze?

W hotelu do dyspozycji Gości jest duża sala, która pomieści przyjęcie nawet na 60 osób. W ofercie jest również elegancka, klimatyzowana restauracja. Kolejną zaletą organizacji komunii w Qubus Hotel Zielona Góra jest doskonała kuchnia. Doświadczeni kucharze zadbają by potrawy były doskonałe pod każdym względem, a specjalista ds. organizacji przyjęć podpowie i pomoże w skomponowaniu idealnego dla całej rodziny menu, uwzględniającego także potrzeby najmłodszych Gości.

Komfortowy pokój dla mamy z dzieckiem oraz kącik zabaw dla dzieci

Jedną z ogromnych zalet holetu jest specjalna strefa dla rodzica i dziecka, gdzie można w komfortowych warunkach nakarmić lub przewinąć dziecko podczas trwania przyjęcia. Dodatkowo dla najmłodszych Gości będzie czekał kącik zabaw dla dzieci.

Profesjonalny doradca ds. przyjęć jest do Waszej dyspozycji

W Qubus Hotel Zielona Góra do dyspozycji Młodych Rodziców jest specjalista ds. organizacji przyjęć weselnych.  Jest to doświadczona osoba, która kompleksowo pomaga w organizacji komunii. Specjalista podpowie od czego zacząć przygotowania, dopilnuje wszystkich szczegółów związanych z dekoracją sali, ustawieniem stołów i potrawami.

Oferta komunii w Qubus Hotel Zielona Góra to m.in.

  • Możliwość zorganizowania komunii nawet do 60 osób
  • 2h z animatorem
  • Specjalny pokój dla mamy i dziecka
  • Specjalne ceny noclegów dla Gości przyjeżdżających z daleka

Dowiedz się więcej o ofercie : 

Komunie Hotel Zielona Góra

marketing_zielonagora@qubushotel.com

tel. (68) 329 31 82

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here