Firmowe Wigilie. Gdzie zorganizować w Zielonej Górze?

0
283
fot, materiały prasowe

Odliczanie do świąt już się rozpoczęło. Wiele firm planuje świąteczne imprezy. Gdzie zorganizować elegancką, firmową kolację wigilijną? Qubus Hotel ma specjalną ofertę na ten świąteczny czas.

Pięknie przystrojone stoły, udekorowane sale, świąteczna muzyka i pyszne tradycyjne jedzenie sprawią, że firmowa kolacja wigilijna w Qubus Hotel będzie wyjątkowym wydarzeniem. Co przyszykował Qubus Hotel na wigilię firmową?

Firmowa kolacja wigilijna w Zielonej Górze

Na powitanie każdego z gości będą czekać pachnące pierniki i kieliszek miodu pitnego i pyszne jedzenie przygotowane na podstawie tradycyjnych, domowych receptur. Menu na wigilię firmową w Qubus Hotel Zielona Góra jest dostępne w wielu wariantach, a więc możemy mieć pewność, że znajdziemy zadowalające nas propozycje. W przygotowaniu świątecznej imprezy pomoże specjalista w zakresie organizacji eventów. Całość oprawi doskonała świąteczna muzyka i piękne dekoracje. A uwieńczeniem spotkania może być zdjęcie grupowe.

W ofercie Qubus Hotel Zielona Góra jest także organizacja przyjęć świątecznych w formie stojącej, popularnie nazywanych X-mas Party. Jest to opcja dla tych, którzy woleliby spotkanie firmowe przeprowadzić w luźniejszej atmosferze.

Catering świąteczny dla firm

Qubus Hotel oferuje nie tylko wigilijne kolacje, ale także świąteczny catering. – Organizują Państwo w tym roku spotkanie świąteczne w siedzibie firmy i potrzebują wsparcia cateringowego? Nasza oferta będzie zatem świetnym rozwiązaniem. Nasi doświadczeni Kucharze zaproponują wyjątkowe potrawy świąteczne, skomponowane z wysokiej jakości składników. Z przyjemnością dostosujemy także ofertę do Państwa potrzeb. Profesjonalnie i elastycznie podchodzimy do każdego zapytania – zapewnia Qubus Hotel. Gotowe potrawy  mogą być dowiezione do siedziby firmy, albo odebrane w hotelu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie hotelu: Wigilie firmowe Zielona Góra.

Chcesz poznać szczegóły?
marketing_zielonagora@qubushotel.com
tel. (68) 329 31 82

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here