Dieta pudełkowa w Zielonej Górze. Bogate menu i pyszne posiłki

0
187
fot. materiały prasowe

Życie w ciągłym, biegu i pośpiechu nie sprzyja zdrowemu odżywianiu, bo po prostu brakuje nam czasu na przygotowanie dobrych, zdrowych i zbilansowanych posiłków. Szybko żyjemy, szybko jemy, łapiąc w pośpiechu gotowe produkty. Cierpi na tym nasz organizm spragniony pokarmu, który zapewni mu energię.

Dieta pudełkowa staje się coraz bardziej popularna. I nie ma się co dziwić bo właśnie w niewielkim opakowaniu spakowana jest moc zdrowia i witalności. Potrawy przygotowane są tak by zaspokoić potrzeby naszego organizmu i dostarczyć mu jak najwięcej potrzebnych wartości. O tym, co jest „wkładane” do pudełka decydują dietetycy, kucharze i prawdziwi pasjonaci gotowania. Tak działa catering dietetyczny Burak Dieta, którego przede wszystkim wyróżnia jakość. Do przygotowywania posiłków wykorzystują produkty wysokiej jakości, bogate w wartości odżywcze. Co ważne, bogate menu z różnorodnymi posiłkami inspirowane jest kuchnią z całego świata, a podanie posiłków jest tak wyszukane i zachęcające, że trudno się oprzeć by nie skosztować wysmakowanych dań.

Kilkanaście rodzajów diety pudełkowej. Każdy znajdzie coś dla siebie

Do wyboru jest aż 16 rodzajów diety, które odpowiadają na różne potrzeby, takie jak zrzucenie kilku zbędnych kilogramów, uzupełnienie diety o składniki wspierające budowę mięśni czy są przeznaczone dla wegan, sportowców, osób na diecie Keto. Dla osób lubiących sprawdzone smaki jest też tzw. dieta domowa.

Duży wybór i możliwość dopasowania diety do swoich potrzeb sprawia, że możemy skomponować takie menu, które zaspokoi nasze kubki smakowe, ale i dostarczy organizmowi niezbędnych składników, dzięki którym może dobrze funkcjonować na co dzień. Zamawiając dietę pudełkową otrzymamy zbilansowany posiłek na śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację.

Ja działa dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa Zielona Góra to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu dla mieszkańców Winnego Grodu. Inaczej jest nazywana dietę cateringową. Gotowe posiłki są dostarczane codziennie lub co kilka dni do domu klienta w specjalnie przygotowanych zamkniętych pojemnikach. Posiłki są dostarczane w godzinach 22.00 do 7.00. A dostawy na sobotę i niedziele są realizowane w piątek.

Jeśli szukacie sposobu na zadbanie o prawidłowe odżywianie, zrzucenie wagi, zwiększenie tkanki mięśniowej to na te potrzeby odpowie dieta pudełkowa. Diety dopasowywane do potrzeb zawierają odpowiednie proporcje białka, węglowodanów, tłuszczów. Te zbilansowane posiłki sprawią, że organizm będzie odpowiednio odżywiony a Ty zyskasz przy tym energię i czas.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here