Czy będzie nowa galeria handlowa przy ul. Boh. Westerplatte?

1
1990

– Czy będzie nowa galeria handlowa przy ul. Boh. Westerplatte? – o to pytano prezydenta Janusza Kubickiego na antenie Radia Index. Włodarz miasta nie krył, że liczy na to, że tak właśnie się stanie.

Mam nadzieje, że wcześniej czy później, będzie. Tych inwestycji, które się toczą w mieście jest dużo, a będzie jeszcze więcej. Na dzień dzisiejszy pace są wstrzymane – wyjaśniał w audycji prezydent na 96FM J. Kubicki. Wielokrotnie pytany o to, czy zostanie odnowiony Dom Towarowy Centrum odpowiadał, że inwestycje w to miejsce nie leżą w gestii miasta, bo obiekt jest w rękach prywatnego przedsiębiorcy.

Nowych sklepów przybędzie w mieście

Jednak o deficyt sklepów w mieście nie mamy się co martwić. Przypomnijmy, że w planach jest rozbudowa galerii Focus Mall. Zgodnie z pierwotnymi założeniami w przyszłym roku galeria ma zyskać aż 15 tys. mkw powierzchni. Będą także dodatkowe parkingi i oczywiście nowe marki. Mało tego,  w miejscu po Hali Ludowej, ma powstać kolejny kompleks handlowy (Czytaj: W miejscu po Estradzie powstanie Park Handlowy). A w trakcie rozbudowy jest Tesco przy ul. Energetyków. Plany zmian ma także galeria Pod Topolami. Przy CRS z kolei powstanie nowy sklep meblowy.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Jestem ciekaw jakby wybudowali tą galerię jak obok jest blok mieszkalny który straszy zresztą chyba trochę tam wąsko jest 🙂

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here