Centrum Przesiadkowe gotowe. Kiedy otwarcie? WIDEO, ZDJĘCIA)

3
4448
fot. ZielonaNews.pl
Centrum Przesiadkowego jest gotowe. Póki co trwa odbiór budynku. Zgodnie z zapowiedziami Barbary Langner, dyrektorki MZK, otwarcie Centrum będzie połączone z otwarciem ul. Bema. Prace przy ul. Dworcowej są już na finiszu, ale na jej otwarcie jeszcze poczekamy.


Otwarcie Centrum Przesiadkowego w Zielonej Górze

 – Rozpoczęliśmy odbiór budynku centrum przesiadkowego. W czerwcu chcemy przenieść do niego punkt sprzedaży biletów – mówi dla Łącznika Zielonogórskiego, informatora samorządowego, Barbara Langner, dyrektorka MZK. 14 czerwca ma rozpocząć się przeprowadzka do nowego obiektu. A od 17 czerwca Centrum Przesiadkowe zacznie działać. Wraz z oddaniem budynku do użytku oddana zostanie ul. Bema. Natomiast przy ul. Dworcowej trwają ostatnie prace. W Łączniku czytamy, że otwarcie ul. Dworcowej ma nastąpić do końca czerwca.


Centrum Przesiadkowe  to ogromna inwestycja za prawie 20 mln zł, która wiązała się z wyburzeniem części istniejących (choćby punkt sprzedaży biletów) budynków i postawieniem zupełnie nowych, dostosowanych także do obsługi taboru elektrycznego. (tutaj znajdziecie wizualizacje Centrum Przesiadkowego w Zielonej Górze). W ramach inwestycji przebudowano rondo Maćkowiaka  a pod wiaduktem wybudowano drugie. W ramach inwestycji znalazł się także sporych rozmiarów parking dla rowerów.

 

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Ale śliczne. Będę mogła się krocej dostać się do niepublicznej przychodni . Na umowione badanie.

    Za trzy miesiące.

    Bo złamałam nogę 🙁

  2. Długo nie postoi. Jedna wichura i …sru! Poczekalnia powinna mieć jakieś parawany , bo po co ludzie mają widzieć,jak będe zmieniala skarpety na dworcu gdy mi nogi śmierdzą.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here