Ta kobieta leczy dotykiem. Potrafi zwalczyć wiele dolegliwości

0
5494
aromania arleta połomska
Czy wiedzieliście, że na twarzy znajduje się mapa całego ciała? Dotykając odpowiednie jej fragmenty możemy mieć wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Z twarzy można wyczytać na przykład, czy ktoś ma problemy ze snem, wątrobą czy może cierpi z powodu depresji. Odpowiedni dotyk i stymulacja może wyleczyć wiele dolegliwości i poprawić komfort życia. Wie o tym doskonale Arleta Połomska i jej pacjenci, którym pomogła przezwyciężyć choroby właśnie za pomocą dotyku, a dokładniej dzięki terapii neuro-odruchowej. Opowiemy Wam o niezwykłym miejscu Armonii.

 

Armonia Zielona Góra. Tu dotykiem wywołuje się reakcję w organizmie

Terapia neuro-odruchowa to skomplikowany proces, który trudno wytłumaczyć w paru zdaniach. Spróbujemy jednak nieco przybliżyć ten temat. Terapia ta polega na stymulowaniu poszczególnych stref neuro-odruchowych, co wywołuje określone reakcje w organizmie. Można ją stosować na twarzy bądź stopach. Refleksologia twarzy bazuje na zjawisku łuku odruchowego. Na twarzy i głowie znajdują się punkty, które poprzez układ nerwowy są połączone z narządami w organizmie. Odpowiednia stymulacja powoduje procesy samoregeneracji i samoleczenia organizmu. Terapia stóp natomiast skupia się na receptorach, które połączone są z kręgosłupem i rdzeniem kręgowym. Dzięki terapii neuro-odruchowej można wyleczyć wiele schorzeń i dolegliwości.

Arleta Połomska wygrała z chorobą. Teraz pomaga innym

 

A.Połomska jest jedną z niewielu osób w Polsce, które zajmują się terapią neuro-odruchową. Jak zaczęła się jej pasja? Kilka lat temu poważnie zachorowała. Gdy medycyna konwencjonalna nie przynosiła efektu trafiła na specjalistę w zakresie terapii neuro-odruchowej. Po kilku zabiegach okazało się, że jej stan powoli się poprawia. Udało jej się wygrać z chorobą. Od tego czasu zaczęła interesować się terapią neuro-odruchową. Skończyła odpowiednie kursy i teraz sama pomaga. Po latach mieszkania w zatłoczonej Warszawie trafiła do Zielonej Góry. Jak twierdzi, znalazła tu swój mały raj na ziemi. Swoją bogatą wiedzą i umiejętnościami dzieli się teraz z mieszkańcami Winnego Grodu.

Masaż, który pomaga

Przeprowadzany przez nią zabieg jest bardzo przyjemny, przypomina masaż, jednak jak podkreśla pani Arleta czasami bywa bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy uciska się punkt odpowiedzialny za schorzenie. – Paradoksalnie to dobrze, jeśli czujemy ból. To znaczy, że terapia przynosi efekty – mówi specjalistka. Dodaje, że zabieg nie powoduje skutków ubocznych, choć pacjenci czasami skarżą się na ból głowy bądź biegunki, są one jednak efektem samoleczenia się organizmu.

 Indywidualne podejście

Terapię można zastosować u każdego, jedynym przeciwwskazaniem są rany i owrzodzenia twarzy oraz trwałe uszkodzenia pnia mózgu. Jak podkreśla specjalistka, terapię oraz ilość zabiegów opracowuje indywidualnie dla każdego pacjenta. Standardowo zabieg przeprowadza się raz w tygodniu i trwa on od 1 do 1,5 godziny. W przypadku poważnych schorzeń układu immunologicznego, w zaburzeniach neurologicznych czy genetycznych częstotliwość musi być większa. W skrajnych przypadkach 4-6 razy w tygodniu.

– Dzięki terapii można wyleczyć wiele schorzeń. Doskonałe efekty widać u osób chorych na depresję, mających problemy hormonalne, kobiet cierpiących z powodu torbieli jajników oraz par borykających się z niepłodnością – tłumaczy A. Połomska.

Nie tylko refleksologia…

Gabinet Armonia Arlety Połomskiej znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 16 (wejście od podwórka, od strony schodów).  Poza terapią twarzy, pani Arleta zajmuje się także terapią neuro-odruchową stóp, terapią punktów spustowych, polegającą na uciskaniu wrażliwych miejsc tkanki mięśniowej oraz bioenergoterapią i konchowaniem uszu. Stosuje także elementy klawiterapii a także przeprowadza masaż głęboki.

Armonia Arlety Połomskiej

ul. Kazimierza Wielkiego 16

Zielona Góra 

tel. 600 938 265

 Źródło: Artykuł sponsorowany

Zdjęcie przedstawia wejście do gabinetu. Trudno tu trafić, bo jest z tyłu budynku.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here