Konkurs dla młodych. Opracuj usługę i poleć do Francji

0
70
Konkurs dla młodych innowatorów
freepik.com

Europejska Komisja organizuje konkurs dla młodych innowatorów na opracowanie usługi lub produktu z zakresu transportu. Konkurs organizowany jest pod nazwą „The European Transport Innovation Challenge 2017”.

Konkurs dla młodych innowatorów

Uczestnik konkursu musi opracować projekt, który przyczyni się do osiągnięcia zamierzonych przez UE celów. Chodzi o lepszą mobilność w zakresie transportu, większy dostęp do mobilności, zmniejszenie zanieczyszczenia i ilości zatorów ruchu oraz podwyższenie poziomu bezpieczeństwa.

Spośród uczestników wyłonionych zostanie 12 zwycięzców, którzy polecą do Strasburga we Francji na Europejski Kongres Inteligentnych Systemów Transportowych. Kongres odbędzie się w dniach 19- 21 czerwca, a uczestnicy nie będą ponosić żadnych kosztów związanych z przelotem, zakwaterowaniem czy udziałem w wydarzeniu. Impreza będzie dla zwycięzców okazją do nawiązania kontaktów z ekspertami w dziedzinie transportu. Wygrani będą także mieli dostęp do osobistego coachingu podczas warsztatu.

Swoje prace mogą zgłaszać osoby od 18 do 35 roku życia. Uczestnicy mogą działać samodzielnie, w grupie lub jako przedsiębiorstwo bądź inny podmiot prawny z kraju UE, a nawet innego kraju stowarzyszonego w ramach programu Horyzont 2020. Prace można wysyłać do północy 2 maja.

Więcej informacji, regulamin i propozycje rozwiązań w poniższych linkach;
https://ec.europa.eu/transport/themes/research/challenge_en
www.bruksela.lubuskie.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here