Bitwa Nerf®, robotyka z klockami LEGO® i wiele więcej – oto propozycja na półkolonie zimowe!

0
184
fot. Mała Akademia Sportu

Od 17 stycznia w woj. lubuskim rozpoczynają się ferie. Nie macie planów dla swoich dzieci na ten czas? Polecamy półkolonie z Małą Akademią Sportu. Będzie sporo atrakcji!

W programie zimowych połkolonii z Małą Akademią Sportu nie zabraknie ruchu i wspaniałej zabawy. Organizatorzy przewidzieli robotykę z lego, seanse kinowe, paintball a także warsztaty taneczne i warsztaty z szycia.  – Nasze półkolonie to wyjątkowy miks zajęć sportowych, artystycznych, edukacyjnych, gier i zabaw – wyjaśniają organizatorzy. Co ważne, to dzieci wybierają, co chcą robić, a aktywności nie są nikomu narzucane. Jeśli zatem ktoś nie ma ochoty na zabawę z igłą lub grę w piłką będzie mógł skorzystać z innych propozycji. –   Każdego dnia uczestnicy samodzielnie lub grupowo wybierają część aktywności – tłumaczą organizatorzy.

Gry, sport i zabawa podczas ferii

fot. Mała Akademia Sportu

Co zatem zaplanowano na ferie w Małej Akademii Sportu? Będą gry plenerowe z całego świata jak kręgle fińskie, spin ladder, kubb. Przewidziano także bitwę NERF®,  gry planszowe, wyścigi samochodów RC czy seans filmowy. Uczestnicy półkolonii poznają także podstawy survivalu, dowiedzą się jak budować schronienie, czy szyfrować. Przewidziano także rozgrywki paintballu laserowego.

Robotyka i magnetyczne tory Gravitrax®

Ciekawie zapowiadają się zajęcia z bloku edukacyjnego. – To przyjemne z pożytecznym: fascynująca nauka poprzez wciągającą zabawę – zapowiadają organizatorzy. Będą zajęcia z robotyki z klockami LEGO® uczące nie tylko budowania, ale także programowania i dające przy tym ogrom satysfakcji. Wykorzystane do zabawy i nauki będą także magnetyczne tory Gravitrax®, a wychowawcy wprowadzą uczestników półkolonii w świat Scratch.

Kreatywne i sportowe półkolonie w Zielonej Górze

Dla miłośników kreatywnych zabaw przewidziano warsztaty plastyczne, zajęcia z rękodzieła, warsztaty szycia na maszynie, warsztaty taneczne. Nie zabraknie zajęć sportowych.  Będą gry zespołowe jak piłka nożna, koszykówka, czy siatkówka, ale także tag rugby, zajęcia ogólnorozwojowe. Przewidziana jest także olimpiada sportowa.

Gdzie i kiedy będą odbywać się półkolonie zimowe?

Zimowe półkolonie będą odbywały się Europejskiej Szkole Podstawowej – Rahn Education przy ul. Sienkiewicza 36 w Zielonej Górze. Zimowy wypoczynek przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-14 lat. Półkolonie zimowe odbędą odbywać się w dwóch turnusach: 17.01.2022 – 21.01.2022 oraz 24.01.2022 – 28.01.2022. Zajęcia będą prowadzone w godzinach od 7.30 do 16.00.

Zapisy na zimowe półkolonie w Zielonej Górze

Chciałbyś skorzystać z ciekawej oferty Małej Akademii Sportu? Więcej informacji na temat półkolonii i zapisów uzyskacie: Półkolonie w Zielonej Górze. Mała Akademia Sportu przewidziała także program rabatowy dla uczestników.

Mała Akademia Sportu:

telefon: 785 236 735
www: https://aktywnepolkolonie.pl/oferta/polkolonie-zielona-gora/
emailbiuro@malaakademiasportu.pl

Facebookhttps://www.facebook.com/mala.akademia.sportu/

Zapisy na zimowe półkolonie odbywają się w kilku krokach:

Zarezerwuj w kilku krokach:
1. wypełnij formularz rezerwacji
2. uzupełnij pozostałe dokumenty (np. kartę uczestnika)
3. zapłać przelewem bankowym
Formularz zapisów

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here