Zdrowa, piękna i szczęśliwa. Trwają zapisy na warsztaty dla pań!

0
1322
fot. Freepik.com

Zdrowa, piękna i szczęśliwa – pod tym hasłem startują warsztaty dla pań. Trzy miesiące, inspirujące spotkania, świetna zabawa, a w efekcie wspaniała metamorfoza. – I nie chodzi tu o zmianę na chwilę, po wyjściu od wizażysty, kosmetyczki, czy stylisty. Ale chodzi o to, by odmienić swój styl życia i bycia, by zmienić swoje nawyki, dowiedzieć się, jak dbać o siebie, by czuć się ze sobą dobrze – wyjaśnia Jolanta Meller, organizatorka warsztatów. I zachęca do zapisów (TUTAJ SIĘ ZAPISZESZ).

Po pierwsze zdrowa

Bo od zdrowia trzeba zacząć, by czuć się dobrze. Dlatego podczas trzech miesięcy odbywać się będą regularnie spotkania z dietetykiem, zajęcia z pilatesu, a także kursy zdrowego i pysznego gotowania.

Jolanta Meller, dietetyk.

– Co miesiąc każda z pań będzie mogła skorzystać z indywidualnej konsultacji z dietetykiem. Na początku zostanie przeprowadzony wywiad zdrowotno-żywieniowy. Będziemy analizować skład ciała, a także ustalimy, czy dana osoba chciałaby np. przytyć, schudnąć, czy zadbać o muskulaturę. Przygotujemy przykładowy jadłospis. I oczywiście będziemy kontrolować postępy – tłumaczy J. Meller. A żeby zadbać o kondycję organizatorzy gwarantują raz w tygodniu zajęcia z Pilates. – Jest to metoda pracy z ciałem. Pilates uwalnia od bólu, niweluje złe nawyki ruchowe, naucza i wzmaga poprawność ruchu – wyjaśnia Natalia Buczyniak, trenerka.

Pysznie i zdrowo w studiu kulinarnym

Obędą się także warsztaty kulinarne w profesjonalnym studiu kulinarnym Look&Cook. – Zdrowe posiłki to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego na warsztatach uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować dania szybkie i zdrowe a pozostały czas poświęcić na inne przyjemność, tak, żeby był czas jeszcze na umycie okien… albo poleżenie – śmieje się Meller. Panie będą gotować ph. „Zdrowe i szybkie dania jednogarnkowe na każdą okazję” oraz „Smaczne i zdrowe słodkości”. Nie zabraknie także wsparcie w motywacji. Psycholog Marta Marzec  przeprowadzi warsztaty, na których wyjaśni uczestniczkom jak wprowadzić nowe zmiany i wytrwać w swoich postanowieniach.

Po drugie piękna

Anna Błażejewska-Gruza – mistrz wizażu i stylizacji

Grono specjalistów zadba o uczestniczki warsztatów. W pierwszym miesiącu uczestniczki pod czujnym okiem wizażystki dowiedzą się, jak wydobyć i podkreślić drzemiące w nich piękno. – Warsztaty wizażu będzie to indywidualne, kilkugodzinne szkolenie, na którym panie nauczą się podkreślać swoją kobiecość, ukryć mankamenty, dowiedzą się, jak wykonać idealny makijaż odpowiedni dla swojej urody. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania dotyczące makijażu, nauczymy dobierać odpowiednie kolory, idealny podkład, wymodelować brwi oraz owal twarzy, podkreślić oczy lub usta a to tylko kilka punktów warsztatu– zdradza Anna Błażejewska-Gruza, mistrz wizażu i stylizacji.

W drugim miesiącu każda z uczestniczek będzie mogła skorzystać z indywidualnej porady kosmetologa, Hanny Szymańskiej z Luxury World, która nauczy jak odpowiednio pielęgnować skórę, ułoży indywidualny plan specjalnie dla każdej z uczestniczek, zmieni dotychczasowe nawyki pielęgnacyjne. Pomoże również dobrać odpowiednie kosmetyki i poda wskazówki, by skóra już zawsze była zdrowa. A na zakończenie wizyty wykona relaksujący masaż twarzy.

Wystylizują Cię!

W ostatnim, trzecim miesiącu warsztatów panie poznają tajniki odpowiedniej stylizacji i wezmą udział w spotkaniu z osobistą stylistką, Kingą Borkowską, która zadba o to by panie poczuły się pięknie bez względu na rozmiar. Odnajdzie odpowiednie fasony, dobierze kolory, pokaże jak eksponować atuty sylwetki, nauczy jak zarządzać szafą! Dostaniesz tu cenne wskazówki, czym kierować się na zakupach i jak kompletować części garderoby.

A co z fryzurą?

Mamy już odpowiedni makijaż, ubranie… czas na fryzjera. I w tej dziedzinie warsztaty okazują się pomocne, bo w ostatnim miesiącu odbędą się indywidualne spotkania ze stylistką fryzur. – Jak ważna jest odpowiednia fryzura nikomu nie trzeba tłumaczyć. Niestety nie każdy potrafi wybrać tą idealną, dlatego nasza stylistka fryzur, podczas indywidualnych spotkań, w ramach warsztatów, dokona indywidualnej analizy, pomoże dobrać fryzurę, kolor włosów, który podkreśli urodę – wyjaśnia Agnieszka Klukowska, stylistka fryzur.

I szczęśliwa

Trzy miesiące to czas, który każda z uczestniczek będzie mogła poświęcić samej sobie. Dowiedzieć się, co mogłaby w sobie wyeksponować, poprawić, dopasować, by czuć się dobrze. – Nie chodzi tu jednak o chwilową metamorfozę. Bo przecież każda z nas po wyjściu od fryzjera, czy stylisty wygląda pięknie. Ale celem warsztatów jest pokazanie kobietom, co mogą robić na co dzień, by czuć się, wyglądać, żyć tak, by im było z samymi sobie dobrze. By zerwały ze swoimi starymi nawykami, które często po prostu im przeszkadzają, by poczuć się spełnionymi – wyjaśnia Meller

Czy to kosztuje?

Koszt warsztatów to 400 zł miesięcznie. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać sporo. Ale czy na pewno? – Wystarczy policzyć na przykład wizytę u dietetyka, wizażystki, stylistki fryzur, zajęcia z pilatesu… Gdybyśmy chcieli na własną rękę skorzystać z porad, które proponujemy w czasie warsztatów, to koszty byłyby o wiele więcej. Bo przecież sama wizyta u dietetyka i miesięczne kontrole już pochłonęły by tę kwotę. A co dopiero koszt wykonania i nauki makijażu, czy porada stylistki – przekonuje Meller. Warsztaty to inwestycja w siebie, w swoje zdrowie, piękno i samozadowolenie. Jeśli jesteście na to gotowe i zainteresowane udziałem możecie kontaktować się organizatorami pod numerem telefonu: 781876056. Zajrzyjcie także na Facebookana stronę wydarzenia. 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here