Zakupy online z Biedronki, Lidla i Tesco z dostawą już w Zielonej Górze!

4
13190
fot.zzd

W Zielonej Górze została w piątek uruchomiona nowa usługa o nazwie „Zakupy z dowozem”. Oferuje ona klientom możliwość zrobienia zakupów online w najpopularniejszych supermarketach oraz dostawę ich prosto pod drzwi, nawet w ciągu godziny od złożenia zamówienia. Postanowiliśmy opisać dla Państwa ten temat dokładniej, ponieważ usługa działa już od pewnego czasu w Kielcach i cieszy się bardzo dużą popularnością.

Twórcy serwisu www.zakupyzdowozem.pl promują swoją usługę hasłem „Ty zamawiasz, my dostarczamy – dostawa nawet w ciągu jednej godziny”. Oferta produktów, które możemy zamówić z dostawą jest bardzo bogata: serwis posiada większość asortymentu oferty sklepów Biedronka oraz Lidl, a także bardzo rozbudowaną ofertę sklepów Tesco. Portal zakupyzdowozem.pl daje nam wygodną alternatywę i możliwość kupienia ulubionych produktów kliknięciem myszki w sklepie internetowym. Istnieje również możliwość zamówienia jednocześnie zakupów z kilku sklepów w ramach jednej dostawy – co jest bardzo wygodne.

Największym zaskoczeniem jest wprowadzenie możliwości zamawiania jedzenia z sieci restauracji McDonald’s. Z dostaw jedzenia z najbardziej znanej sieci restauracji na świecie zapewne będzie korzystać bardzo dużo osób – kto nie lubi znanych i słynnych burgerów, frytek czy kurczaków? Dostawa z sieci McDonald’s jest opisywana jako szybsza od zakupów spożywczych – według informacji na stronie internetowej jest to ok. 30-45 minut od złożenia zamówienia. Twórcy serwisu wspominają o wprowadzeniu wkrótce ofert innych restauracji i sklepów specjalistycznych.

Sprawdziliśmy działanie usługi – na realizację zamówienia według informacji otrzymanej po jego złożeniu mieliśmy czekać ok. godziny i piętnastu minut. Dostawca zadzwonił do nas po pewnym czasie z zapytaniem, czy może przyjechać pół godziny wcześniej ponieważ skompletował już nasze zamówienie i jest gotów już do wyjazdu – miłe zaskoczenie. Oprócz dostaw w obrębie samego miasta, zamówienia można składać do miejscowości w pobliżu do ok. 10 km od Zielonej Góry, gdzie czas dostawy będzie oczywiście trochę dłuższy.

W praktyce usługa działa bardzo sprawnie, a panowie dostarczający zakupy są bardzo mili i uprzejmi. Po chwili od złożenia zamówienia na stronie internetowej zakupyzdowozem.pl otrzymujemy SMS z potwierdzeniem oraz numerem telefonu do dostawcy, który będzie obsługiwał nasze zamówienie. Jeżeli co najmniej jeden z zamówionych przez nas artykułów nie jest aktualnie dostępny w wybranym sklepie, dostawca zadzwoni do nas, by nas o tym poinformować oraz by zaproponować zastępczy produkt zbliżony do zamówionego. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ już przed dostarczeniem do nas zamówienia będziemy wiedzieć, czy wszystko, co jest nam potrzebne z naszego zamówienia zostanie do nas dostarczone. Możemy również poprosić o dodanie artykułu do zamówienia w trakcie rozmowy z dostawcą, jeśli po prostu zapomnieliśmy o nim w trakcie składania zamówienia. Kilkanaście minut przed przyjazdem dostawcy otrzymujemy także SMS informujący nas, że dostawca jest już w pobliżu i za chwilę będzie na miejscu dostawy.

Większość z naszych czytelników zastanawia się zapewne, jaki jest koszt takiej usługi zakupów z dowozem? Tutaj czeka nas bardzo miłe zaskoczenie – jest to jedynie 9 zł, a w przypadku dowozu jedzenia z restauracji dostawa kosztuje 5 zł. Jeśli więc cenicie sobie wygodę lub nie macie czasu na wizytę w sklepie i czekanie w kolejce do kasy, polecamy taką nowoczesną formę robienia zakupów, jak opisują ją twórcy serwisu zakupyzdowozem.pl – „wygodnie, szybko i sprawnie”.

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Nie, faktyczny koszt tych zakupów jest bardzo wysoki, to nie tylko 9zł dowóz, to także ceny towarów wzięte nie wiadomo skąd,bo na pewno nie są to ceny sklepowe,ceny sufit razy podłoga

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here