Weekend w Zielonej Górze. Co się będzie działo?

0
3916
fot. Mirosław Materek

To już przedostatni weekend z Latem Muz Wszelakich. Sprawdźcie w programie, co się będzie działo!

20 sierpnia, piątek

11.00 bajki, bajdy, banialuki: Epidemia śmiechu, Teatr Pinezka z Gdańska, Zielonogórski Ośrodek Kultury (Ogród Botaniczny)

Teatr Pinezka z Gdańska

Spektakl pt. „Epidemia śmiechu czyli Teatr Clowna Pinezki”

Uwaga! Śmiech jest zaraźliwy! Można umrzeć ze śmiechu, ale śmiech jest także najlepszym lekarstwem na wszystkie smutki tego świata, a ludzie na całym świecie śmieją się w tym samym języku: – Ha, Ha, Hi, Hi i He, He 🙂 Teatr Pinezka leczy śmiechem widzów w każdym wieku, bo każdy jest dzieckiem 🙂

21.00 kino letnie: Za jakie grzechy dobry Boże reż. Philippe de Chauveron, Zielonogórski Ośrodek Kultury – filia w Starym Kisielinie (Pałac w Starym Kisielinie)

Claude oraz Marie ciężko znoszą małżeństwa swoich trzech córek z mężczyznami o odmiennym pochodzeniu i religii. Ostatnia nadzieja w najmłodszej latorośli, która oświadcza, że ma narzeczonego-katolika.

 

21 sierpnia, sobota 

10.00 relaks na sportowo z Funfit 2, instruktor: Karolina Gacke, Zielonogórski Ośrodek Kultury (Dolina Gęśnika – plaża)

12.00 rodzinny piknik muzyczny z lodami Nordis: Clown Wesołek i Animatorzy oraz DJ Bleakk Beard, Zielonogórski Ośrodek Kultury (Dolina Gęśnika – plaża)

18.00 Koncert w Ogrodzie, Ogród Botaniczny, „Perfekcyjne Przeboje” Utwory zespołu Perfect, największe przeboje w wersji akustycznej.

20.00 bluesowe noce: koncert zespołu Śląska Grupa Bluesowa, Klub Piekarnia Cichej Kobiety bilety

21.00 okno na muzykę: Camerata Trio w składzie Kamila Susłowicz (skrzypce), Sebastian Cieśliński (piano), Arkadiusz Szydło (wiolonczela), Fundacja Ogrody Kultury im. księżnej Dino, Zielonogórski Ośrodek Kultury (Park Książęcy w Zatoniu)

Camerata Trio – zespół muzyków instrumentalistów oraz wokalistów, który powstał w roku 2009. Członkowie zespołu, to zawodowi muzycy, którzy kształcili się w grze na swoich instrumentach na Akademiach Muzycznych w Gdańsku oraz Poznaniu. Od ponad pięciu lat, zespół Camerata Trio przygotowuje repertuar specjalnie opracowany na trio, wykonując utwory muzyki klasycznej, operowej, operetkowej, musicalowej, filmowej itp., wszystko na potrzeby imprez na których zespół występuje. Codzienna praca każdego z członków zespołu (Szkoła Muzyczna, Filharmonia, Agencja Artystyczna, Opera poznańska), pozwala na ubogacenie repertuaru zespołu Camerata Trio. Upiększając muzycznie każdą imprezę okolicznościową, zespół starannie dobie repertuar, aby koncert był mile odebrany przez Naszych słuchaczy. Repertuar zespołu to przekrój epok od muzyki renesansu i baroku, poprzez perfekcyjny klasycyzm, zakochany romantyzm, i pełna niespodzianek muzyka XX w. Zespół wykonuje utwory instrumentalne, jak również wokalno instrumentalne.

 

21.00 rodzinne kino letnie: Paddington II reż. Paul King, Zielonogórski Ośrodek Kultury – filia w Starym Kisielinie (Pałac w Starym Kisielinie)

Pomyłkowo osadzony w areszcie, wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, Paddington zrobi wszystko, by złapać prawdziwego złodzieja tajemniczej książki.

22 sierpnia, niedziela      

17.00 Koncert Orkiestry Dętej Zastal, Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Zastal (plac przed Filharmonią Zielonogórską)

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here