W Zielonej Górze można skorzystać z komory hiperbarycznej i się dobrze dotlenić!

0
2660

Weź głęboki oddech i… odetchnij! Poczuj jak Twoje komórki otrzymują potężną porcję zbawiennego tlenu, który pomoże Ci się zregenerować, odprężyć i poczuć naprawdę wspaniale. A wszystko to możliwe jest zaledwie w godzinę dzięki komorze hiperbarycznej.

W Zielonej Górze możemy skorzystać z zabiegów w komorze hiperbarycznej. Brzmi nieco strasznie? Jak zapewnia pani Agnieszka z Pracowni Zdrowia nie ma się czego bać, bo pobyt w takim miejscu to relaks przy książce czy ulubionym serialu, a do tego duża dawka zdrowia.

Komora hiperbaryczna. Gdzie w Zielonej Górze z niej skorzystasz?

Ale od początku. Czym jest komora hiperbaryczna? To szczelnie zamknięte urządzenie, w którym w warunkach wysokiego ciśnienia podawany jest czysty tlen. To pozwalana na dostarczenie większej ilości tlenu naszym komórkom. Jak się okazuje ma to zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. – Wprowadzenie w warunki ciśnienia głębinowego ma na celu rozszerzenie jego naczyń krwionośnych, po to, by za chwilę nasycić jego niedotlenione tkanki życiodajnym tlenem. Taki sposób oddychania jest efektywniejszy – wyjaśnia pani Agnieszka. I dodaje: Komora ma za zadanie wspomóc organizm w walce z przeróżnymi chorobami, dolegliwościami czy schorzeniami. Jej zadanie to oczyścić organizm z toksyn złogów, przyspieszyć metabolizm oraz sprawić że każda komórka naszego ciała ta zdrowa i ta chora zaczyna się odbudowywać.

Efekty tlenoterapii widać gołym okiem

Wielu klientów pani Agnieszki jest świadectwem tego, że zabiegi naprawdę działają!

Wielu klientów Pracowni Zdrowia potwierdza, że efekty są, a samopoczucie po zabiegach znacznie się poprawia (na Facebooku Pracowni Zdrowia znajdziecie opinie klientów po zabiegach).  Po około 20 wejściach do komory organizm sam zaczyna wytwarzać nowe komórki macierzyste i odbudowywać się od środka. – Efekty działania komory zauważalne są już po około 7 wejściach, choć oczywiście jest to kwestia indywidualna. Ale efekty widać gołym okiem – tłumaczy pani Agnieszka.  Z komory hiperbarycznej mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. – Komora wspiera każdego od malutkiego dziecka (w tym m.in. dzieci z autyzmem) po osoby starsze. Najlepiej i najszybciej można zobaczyć efekt u osób z ciężko gojącymi się ranami bądź cierpiącymi na bezsenność. Tlenoterapia polecana jest dla osób z zakrzepicą, cukrzycą, boreliozą, miażdżycą. Zabiegi doskonale wpływają na bóle stawów, migreny, i przy stanach pozawałowych. Poprawiają wydolność płuc po COVID, wzmacniają  odporność po antybiotykoterapii, pomagają na szumy uszne, AZS, łuszczycę i inne choroby skóry, a nawet działają na problemy z koncentracją. Jest tego wszystkiego naprawdę dużo i praktycznie każdemu może poprawić samopoczucie – wymienia pani Agnieszka.

Piękna cera

Co ciekawe pobyt w komorze hiperbarycznej może wpłynąć na wygląd naszej skóry. – Regularne seanse w komorach hiperbarycznych pobudzą Twój organizm do produkcji nowych komórek macierzystych, te zaś przeistaczając się w kolagen i elastynę zadbają o młody wygląd Twojego ciała. Dzięki temu możemy zahamować procesy starzenia się  organizmu i ujędrnić skórę. A cerę pozbawić zmian trądzikowych i łuszczycowych. Świetnie sprawdza się także w walce z cellulitem oraz rozstępami – tłumaczy pani Agnieszka. Sesja w komorze hiperbarycznej trwa około 60 minut. Podczas zabiegu możliwe jest słuchanie muzyki,  oglądanie filmów na platformie Netflix, czytanie ksiażki. 

Trening EMS. Zamiast 90 minut zaledwie 20 minut ćwiczeń, a efekty są niesamowite!

W Pracowni Zdrowia prowadzone są także treningi EMS, elektrostymulacja mięśniowa.   –Trening trwa tylko 20 min a jest odpowiednikiem treningu 90 minutowego na siłowni. Trening jest bez obciążeń, ćwiczymy własną wagą ciała. Każde ćwiczenie dostosowane jest do każdego indywidualnie. Prądy są skierowane na każdy mięsień oddzielnie, a prąd ustawiany jest indywidualnie do każdej partii ciała. Trening jest idealny dla osób po kontuzjach aby wzmocnić mięśnie i szybciej wrócić do sprawności, ale także dla osób starszych, bo nie obciąża tak stawów i kręgosłupa – wyjaśnia pani Agnieszka. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych, bo nie zabiera dużo czasu, a także dla osób, które chcą schudnąć. – Efekty są widoczne już po około 5 treningach – wyjaśnia pani Agnieszka.  W Pracowni Zdrowia można skorzystać także z usług masażysty i fizjoterapeuty, który przyjeżdża na życzenie klienta.

Na filmiku poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda komora hiperboliczna i jak działa. Więcej informacji znajdziecie także na Facebooku Pracowni Zdrowia.

Zainteresowany? Umów się na wizytę!
Pracownia Zdrowia – umówienie na wizytę
Kontakt:
722 123 285
kontakt@pracowniazdrowia.zgora.pl
ul. Wyszyńskiego 38D/23
65-762 Zielona Góra

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here