W piątek duże utrudnienia w ruchu. Autobusy mogą podjeżdżać z opóźnieniem

0
4109
fot. ZielonaNews.pl
W piątek będą utrudnienia w ruchu z powodu protestu rolników. W godzinach od. 13.00 do 15.00 problemy z przejazdem mogą mieć osoby jadące samochodami, jak i autobusem.

 

Protest rolników w Zielonej Górze. Będą utrudnienia

– W piątek (9.02), w godz. 13.00-15.00 będą protestować rolnicy. W związku z tym szykują się spore utrudnienia w ruchu, zwłaszcza przy ul. Boh. Westerplatte – informuje urząd miasta w Zielonej Górze.

Autobusy mogą się spóźniać

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. zapowiada, że powodu protestu przeciwko polityce rolnej wystąpią utrudnienia w przejeździe przez następujące ulice: Wrocławska, al. Konstytucji 3-ga Maja, Podgórna, Chrobrego, Bohaterów Westerplatte, al. Wojska Polskiego, Dąbrówki i Długa.
– Autobusy jadące przez w/w ulice mogą podjeżdżać na przystanki z opóźnieniem. Ponadto od godziny 13:00 do 13:45 z uwagi na brak możliwości przejazdu przez ulicę Bohaterów Westerplatte z obsługi komunikacyjnej zostaną wyłączone przystanki Centrum (w obu kierunkach) – informuje MZK. Na bieżąco można śledzić ruch autobusów w czasie rzeczywistym korzystając z interaktywnej mapy pod adresem: https://traveller.mzk.zgora.pl/vm/main

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here