Uszkodził szlabany wjazdowe do szpitala. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

0
3204
fot. ZielonaNews.pl

40-latek uszkodził szlabany wjazdowe do szpitala w Żarach. – Wartość zniszczeń to prawie 9 tysięcy złotych. Wezwani policjanci szybko zatrzymali podejrzanego, któremu grozi do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Aneta Berestecka z KPP w Żarach. 
Uszkodził szlabany wjazdowe do szpitala

W poniedziałek (23 stycznia) dyżurny żarskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który celowo uszkodził szlabany wjazdowe do szpitala i oddalił się. – Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Mundurowi ustalili, że 40-letni mieszkaniec Żar był chwilę wcześniej na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Funkcjonariusze sprawdzili pobliski teren i już po chwili zatrzymali podejrzanego. Jak się okazało był on nietrzeźwy i miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu – wyjaśnia policja.
Kolejnego dnia, kiedy wytrzeźwiał, został przesłuchany i usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. – Wartość strat oszacowano na prawie 9 tysięcy złotych. Podczas przesłuchania 40-latek twierdził, że nie pamięta całego zdarzenia i nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia policja.

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here