Szeroka oferta mieszkaniowa od EBF Development

0
1302
fot. materiały prasowe

EBF Development od ponad trzech dekad stawia mieszkania w sercu województwa lubuskiego. Tak długim stażem na rynku pierwotnym może poszczycić się niewielu deweloperów. EBF Development aktualnie prowadzi cztery budowy w Zielonej Górze, stale powiększając portfolio realizowanych i oddanych od użytku projektów.

Zielona Góra to miejsce, w którym rynek pierwotny tętni życiem. To tutaj od trzydziestu lat z sukcesem EBF Development realizuje inwestycje mieszkaniowe. Osoby poszukujące własnego M mają do wyboru projekty budowane przez spółkę niemalże w każdej części stolicy województwa lubuskiego. Nowością jest kolejny etap osiedla Green Home. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Suwalskiej będzie stanowiła kompleks eleganckich i funkcjonalnie zaprojektowanych dwóch, czterokondygnacyjnych budynków. Łącznie zostanie wybudowanych 80 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni – od 47 do 67 mkw. Zgodnie z harmonogramem prace zostaną zakończone w maju 2022 roku.

fot. materiały prasowe

Druga inwestycja zielonogórskiego inwestora to Lisia Apartamenty. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 50 do 78 mkw. Właściciele parterowych lokali zyskają ogródki z tarasami, zaś mieszania zlokalizowane na wyższych kondygnacjach będą wyposażone w przestronne balkony. Powstanie również hala garażowa z otwartymi i zamkniętymi miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi, a całość zostanie uzupełniona o starannie zaprojektowane elementy małej architektury: zieleń, plac zabaw dla dzieci, chodniki i oświetlenie. Planowany termin realizacji to IV kwartał 2022 roku.

Kolejna propozycja od EBF Development to Zdrojowa Polana, blisko natury i terenów zielonych. W ramach pierwszego etapu projektu oddane zostaną cztery budynki – nr 27, 29, 39 i 41. Aktualnie nabywcy mogą wybierać pomiędzy lokalami o powierzchni od 66,70 do 75,82 m2, w układach 3- oraz 4- pokojowych (z aneksem kuchennym). Wyróżnikiem dla tego projektu są z pewnością darmowe komórki lokatorskie, przypisane do wszystkich mieszkań. Zakończenie budowy zaplanowano na przełom II i III kwartału 2022 roku.

Całość oferty uzupełnia projekt Apartamentów Jana z Kolna. Kompleks mieszkalny został podzielony na dwa etapy. Pierwszy z nich – dwa, czteropiętrowe budynki z windami – liczy łącznie 188 mieszkań o powierzchni mieszczącej się w przedziale 40 a 133 mkw. Realizacja tej części dobiegła końca. Lokale trafiły w ręce nowych mieszkańców na początku grudnia, co oznaczało blisko czteromiesięczne wyprzedzenie w stosunku do założonego planu. Pierwotnie, przekazanie kluczy przypadało w marcu 2021 roku. Jednocześnie w przygotowaniu znajduje się II etap inwestycji, kolejne dwa, czteropiętrowe budynki. Tutaj zaaranżowano 193 lokale o metrażu od 40 do 133 mkw. Deweloper zapewnia, przypisane do każdego mieszkania, darmowe komórki lokatorskie. Powstanie podziemna hala garażowa z otwartymi miejscami postojowymi oraz naziemne parkingi. Nie zabraknie elementów małej architektury, jak drogi wewnętrzne, oświetlenie i zielone nasadzenia.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here