Ruszyła budowa sklepu meblowego przy CRS (ZDJĘCIA)

3
1663
Budowa sklepu meblowego przy CRS

Naprzeciw CRS w Zielonej Górze pojawiły się maszyny budowlane. Rusza budowa sklepu meblowego. Będzie tu także obiekt handlowy z restauracją Fast Food.

Wycięto drzewa, teraz będą tu sprzedawać meble

Miasto w maju ubiegłego roku sprzedało działkę o wielkości 3,6 ha za 6,6 mln zł (Czytaj więcej: Działka przy CRS sprzedana za tanio? ).  Wycięto tu setki drzew. Od czasów wycinki plac stał pusty. W końcu ruszyły prace. Teraz powstaje tam dwukondygnacyjny sklep, który zajmować będzie ok. 12 tys. mkw. Będzie to największy w okolicy obiekt posiadający szeroką ofertę mebli. W ramach tej samej inwestycji wybudowany zostanie także obiekt handlowy z sekcją handlową (ma tam powstać KFC). Zatrudnienie ma znaleźć tutaj około 150 osób. Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami obiekt miał powstać do końca tego roku, jednak wnioskując po tempie prac na otwarcie możemy liczyć najwcześniej w przyszłym roku.

 

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. ZA TĄ WYCINKĘ DRZEW KOMPLETNIE BEZSENSOWNĄ (NIE TRZEBA LEX SZYSZKO) MAM NADZIEJĘ, ŻE WYBORCY OCENIĄ KOGO TRZEBA! TO SZCZYT, ABY POD SKLEP KARCZOWAĆ DRZEWA. CHCIELI SKLEP NALEŻAŁO ICH USYTUOWAĆ NA SPALONYM LESIE!!

  2. I super nareszcie powstanie, mam nadzieję fajny sklep meblowy. Zielona Góra powinna się rozwijać we wszystkich dziedzinach życia i iść do przodu. Tego lasu tak dużo nie wycieli ! Tam gdzie jest osiedle Zacisze też był las i w wielu innych miejscach !!! Brawo za odważną decyzję 🙂

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here