Trwa zbiórka na sprzęt dla zielonogórkiego SOR-u

3
3000
fot. ZielonaNews.pl

Pracownicy SOR codziennie ratują nasze życie. Potrzebny jest jednak sprzęt jednorazowy, który umożliwi im pracę i zminimalizuje ryzyko zarażenia koronawirusem. Zorganizowali zbiórkę. I jak mówią, każda złotówka się liczy. Zbiórkę znajdziecie tutaj: Zbiórka na sprzęt dla zielonogórskiego SOR-u.

Ważne jest bezpieczeństwo pracowników SOR
Pracownicy SOR są narażeni na bezpośredni kontakt z osobami chorymi. W dobie zagrożenie epidemiologicznego ich zdrowie i bezpieczeństwo jest bardzo ważne, bo to oni będą wspierać nas w walce o zdrowie.

Sprzęt szybko się kończy
– Ochrona zdrowia oraz szpital robią wszystko, co mogą, lecz sprzęt jednorazowy szybko się kończy i prawdopodobnie może go zabraknąć – informują pracownicy SOR. I by przeciwdziałać takiej sytuacji zakładają zbiórkę. – Zbiórka została założona w celu zakupu masek z filtrami FFP3 oraz sprzęt niezbędny do walki z wirusem dla personelu pracującego w SOR w Zielonej Górze. Sprzęt jest dostępny tylko od jakiegoś czasu strasznie drogi, dlatego liczy się każda złotówka – informują. Możesz? Wesprzyj!

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Kolejny koncert WOŚP i publiczna zbiórka bo kasa, budżet z publicznych pieniędzy, który miał na to pójść zniknął magicznie w powietrzu. Szukać trzeba po kogo prywatnych kieszeniach kasa się rozeszła a nie robić kolejną społeczną zbiórkę bez rozliczania tego co się dzieje. Dziennikarze śledczy do dzieła, bo jest gruby temat.

  2. Chętnie bym dorzucił grosza, byłem “klientem” zielonogórskiego SORu, z taką arogancją i chamstwem się jeszcze nie spotkałem, żenada. Zero empatii. (nie)pozdrawiam A… i jego ekipy bo z nimi miałem do czynienia, karma jednak wraca, proponuję zorganizować zbiórkę na pampersy, bardziej się przydadzą.

  3. Fundusze przeznaczamy co miesiąc na NFZ od momentu podjęcia pracy. Jeszcze malo? Kiedy przejżymy na oczy. Nasz system zdrowia to tylko nazwa.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here