Rolnicy będą protestować. Będą utrudnienia w ruchu!

0
282
fot. ZielonaNews.pl

W piątek (9.02), w godz. 13.00-15.00 będą protestować rolnicy. W związku z tym szykują się spore utrudnienia w ruchu, zwłaszcza przy ul. Boh. Westerplatte – informuje urząd miasta w Zielonej Górze.

Kolumna pojedzie ulicami Lwowską, Podgórną, rondem 11 listopada. Chrobrego, rondem Michała Kaziowa, około 13.30 dotrze na pl. Bohaterów, gdzie odbędzie się brefing prasowy. – W tym czasie zostanie zamknięty odcinek ul. Boh. Westerplatte od ul. Ułańskiej do ul. Kupieckiej (na wszystkich pasach). Kolumna pojazdów pojedzie dalej ul. Wojska Polskiego, rondem PCK w kierunku ul. Dąbrówki, Długiej i Wrocławskiej. Protest zakończy się ok. 15.00 na parkingu przy ul. Wrocławskiej – informuje miasto.

Autobusy pojadą inaczej

MZK informuje, że w godz. 11.00-15.00 wystąpią utrudnienia w przejeździe przez ulice: Wrocławska, al. Konstytucji 3-ga Maja, Podgórna, Chrobrego, Boh. Westerplatte, al. Wojska Polskiego, Dąbrówki i Długa. Autobusy jadące przez w/w ulice mogą podjeżdżać na przystanki z opóźnieniem. Ponadto od godziny 13.00 do 13.45 z uwagi na brak możliwości przejazdu przez ulicę Bohaterów Westerplatte z obsługi komunikacyjnej zostaną wyłączone przystanki Centrum (w obu kierunkach).

Na bieżąco można śledzić ruch autobusów w czasie rzeczywistym korzystając z interaktywnej mapy pod adresem: https://traveller.mzk.zgora.pl/vm/main

Źródło: urzad miasta Zielona Góra

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here